Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetesen erős deréktáji...

35 hetesen erős deréktáji fájdalom, ami kisugárzik az alhasba és gyomorszájba?

Figyelt kérdés

Most már lassan fél órája érzem...

Jósló lehet ennyire erős?????

Segítsetek légyszi!


2016. jan. 19. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet jósló, vegyél be magnéziumot és meleg vízbe fürödj le, ha az akkor el fog múlni. 35 hkm
2016. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

A kérdés kiírása előtt bevettem 2 db magnerot tbl-t.

Azóta is van, 10-12 percenként...nem túl erős, kb 30 mp-ig tart...remélem csak jósló

2016. jan. 19. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak joslo. Ilyesmi nekem 36 hetesen volt, 3-4 oran at tartott. Nem lett erosebb, se surubb, igy nem mentunk be a korhazba es este volt, el is aludtam, mire felebredtem mar nem ereztem.

Viszont ennek koszonhetoen masnap nekiestunk es osszeraktuk a kisagyat, babakocsit, pelenkazot, meg mindent, amit addig nem. :)


Figyeld tovabb es ha erosebb, vagy gyakoribb, akkor hivd a korhazat/orvost, hogy nezzenek meg.

A baratnomnek hasonloan kezdodott (de o mar 40 hetes volt), reggeltol estig igy volt es utana lettek belole rendes fajasok.

2016. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!