Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció nektek meddig tartott?

Figyelt kérdés
Már 23 napja van meg.Nem gond még szerintetek?Hétfőn mennék dokihoz, de ha valaki volt már így az megírná?Csak elég cikinek érzem.
2010. márc. 27. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor szültél?
2010. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Január 15.-n.A tisztuláson már nagyon rég túl vagyok, ha erre gondoltál :)
2010. márc. 28. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónappal szülés után jött meg és 3 hétig megvolt!! Nagyon erősen véreztem. Aztán kimaradt 2 hónap és megint kó bő 2-3 hétig megvolt. Remélem, hogy mostmár szép lassan beáll majd...
2010. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hetekig enyhén véreztem, maszatoltam, de ez mint az orvosnál kiderült, nem rendes menstruáció volt, épp, hogy nem tudta lelökni rendesen a nyálkahártyát a méhem, hormonhiány okozta. Ha ilyesmid van, menj orvoshoz. Rendes mensziről nem tudok nyilatkozni sajnos :(
2010. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen 5-6 napig tartott. Talán az első pár nap volt kicsit erősebb, mint azelőtt. Mostanában várnám a következő menszit.
2010. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

most vagyok a 8. napon, és úgy tűnik, hogy végre elmúlik. De az utóbbi 3-4 nap már csak maszatolás volt, de szexelni akkor sem lehet vele :(

10 hete szültem

2010. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!