Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán kit ajánlotok?...

Tatabányán kit ajánlotok? Terhesgondozás+szülés?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok, és elkezdtem törni a fejem, kit érdemes választani. Elvileg most is császározni fognak.


A legtöbb dokit nagyjából ismerem, és sajnos azt kell mondjam nem ájultam el. :(

A legfontosabb, hogy emberséges legyen, de az se gond, ha szakmailag is ott van a szeren. Ezért sem volt legutóbb fogadott orvosom, és azt kell mondjam, nem volt okom bánni.


De ennél a terhességnél több okom van aggódni, főleg úgy, hogy tudom is, hogy császározni fognak.


Ki tud orvost ajánlani? Esetleg árakkal együtt, akár privátban is?

Előre is köszönöm!



#orvosválasztás #Tatabányai szülészet
2016. jan. 27. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem pont ezt a választ várad, de a legőszintébben mondom: senkit. Az orvosok sorra mondanak fel az új szárny miatt (plusz ügyeletet kell vállalniuk, de nem a saját területükön). Eddig is szörnyű orvosok voltak itt, most a jobbak azok közül még el is mennek.


Én elmentem inkább Pestre, ide nem megyek senkihez.

2016. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Dr Ferencz Zoltán ott van e még. Nála szültem. Egy tündér 😊.
2016. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén Ferenczet ajánlom. 2 éve 7000 volt a terhesgondozás, asszem most 8000. Császár volt nekem is. Nagyon szép a hegem, sokat foglalkozott velem a műtét után is. Mi 80at adtunk neki, az árra direkt nem kérdeztünk rá előre. Nagyon kedves, udvarias, bármit meg lehet tőle kérdezni.
2016. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!