Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Női szülészorvost keresek...

Woman41 kérdése:

Női szülészorvost keresek Budapesten, nagy tudásút, tapasztaltat - kit ajánlanátok és miért? És kit biztosan nem?

Figyelt kérdés
Újra babát vállalnék, de a régi orvosom már megfizethetetlen, sajnos. 41 éves vagyok, az esetleges korból adódó váratlan események miatt keresek nagy tudású, tapasztalt orvost, mostmár nőt, lehetőleg megfizethetőt. Kérlek írjátok meg a vizitdíjat, a szülés árát is - nagyon nagy segítség lenne. Nagyon köszönöm.

#női szülész #női szülészorvos #terhesgondozás díja #tapasztalt szülészorvosnő
2015. aug. 17. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Dr Pánczél Zita!

Igaz fiatal, de szakmailag kiváló. Nála szültem 2 éve, volt egy pici bonyodalom, és gyorsan jól reagálta le, minden rendben lett. 15000 a terhesgondozás/ alkalom, a szülésnél nem volt előre tarifája.

Itt találod: Genium-med.hu

2015. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Varga-Horgosi Ágnes
2015. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindkettőt megnézem.


A díjakról esetleg tudsz valamit? Saját tapasztalat vagy jókat hallottál róla másoktól?

Köszönöm!

2015. aug. 17. 22:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Varga-Horgosi Ágneshez járok én is, bár még szülés előtt állok. Ha fontos szempont a pénz, hozzá úgy is járhatsz, hogy nem magánrendelőben, hanem a szakrendelésen, TB-alapon végzi a terhesgondozást, de így is felfogadhatod külön pénzért a szülésre. Szakrendelése a 17. és 10. kerületi szakrendelőkben van. Az elején elég sok energia rámegy, hogy időpontot szerezz meg várakozz, de amennyi pénzt megtakarítottam vele a magánrendeléshez képest, nekem megérte.
2015. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Magánklinika belefér?

Ha igen,Nega Doktornő a Róbert Kórházban

10 éve járok hozzá,hihetetlenül profi,nagyon jó diagnoszta,és a személységi is derűs,kedves

2015. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a drnőt megnézem, de a Róbert Kórház árait ismerve... az azért nem kevés... de legalább igen sok! ;-)
2015. aug. 17. 22:43
 7/19 anonim ***** válasza:
Dékány Ágnes. De sajna ő is Róbertes. De a legjobb, akit ismerek!
2015. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, :-).

Megnézem őt is.

2015. aug. 18. 00:32
 9/19 anonim ***** válasza:
A szulnijo.hu -n olvashatsz tőle/róla.
2015. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Erről még nem hallottam - köszönöm, megnézem!


:-)

2015. aug. 18. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!