Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjjel 3-4 perces jóslók...

Éjjel 3-4 perces jóslók voltak, aztán elmúltak 3 óra múlva?

Figyelt kérdés

4. baba.

Nem volt olyan erős, mint egy igazi 3-4 perces fájás, ezért gondolom, hogy jóslók lehettek. (de azért fogösszeszorítós volt)

3 órán keresztül tartott....7-8 percesekkel indult, aztán lett 6-5 és végül 4-3 perces.


36 hetes vagyok.

Szerintetek ez már jelezheti, hogy közel a vége? :)


2016. jan. 30. 11:06
 1/8 A kérdező kommentje:
A többi babával nem voltak egyáltalán jóslóim, ezért nem tudom...
2016. jan. 30. 11:07
 2/8 anonim ***** válasza:

jósló azt jelenti, hogy készül a tested... teheti ezt akár már a 28. héten is, nem sokat jelent ilyen szempontból.

viszont a terhességi korod elég sokat elárul, hisz beleléptél a "mindennaposba", nem is értem hogy kérdezheted, hogy közel lehet-e a vége... nyilván, csak nem leszel még fél évig terhes :D

2016. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát azért még elvileg van 4 hét :)

Úgy értettem, hogy akár ez a rendszeres, sűrű jóslófájás jelentheti azt is, hogy akár a 37. héten szülök, vagy húzhatom ilyen jóslókkal még hetekig is?


Volt valakinek hasonló?

2016. jan. 30. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló mivel először szültem engem nem hagyott nyugodni kórházba mentem mivel a városban lakom ahol van a kórház elkuldtek, teljesen zárt voltam, azt mondták ez inkább jósló és menjek vissza ha intenzívebbnek érzem ezeket. 37 hetes voltam, 3 hét múlva mentem vissza. :D ettől lehet csak napok vannak hátra de nálam hetek voltak még. Egyébként ezután ez mindennapos lett így az igazi fájásokat is fél nap után vettem észre igaz nekem nagyon lassan indult a szülés és kb fél nap múlva kezdtek sűrűsödni meg erősödni rendesen.
2016. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen eros fajasok voltak mint neked! Ez volt pentek ejjel elmultak,vasarnap este ujra de akkor ejjel meg is szuletett 36. heten a harmadik lanyom :) Szoval lehet mar csak napok kerdese.
2016. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Uhh kedves utolsó!

Azt hiszem elkezdem vasalni a babaruhákat! :)

Ma is vannak, de "csak" 10 percesek, viszont rendszeresek.

Lehet felhívom a szülésznőt, hogy mondjon valamit....

2016. jan. 30. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
5# vagyok! Hivtad a szulesznot? Mit mondott? Hat legyel keszenletben :D Konnyu gyors szulest kivanok!
2016. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál voltak jóslóim a 37.héttől a 39-ig. Szinte minden éjjel ez ment. Csak onnan tudtam, hogy jóslók mert mértem az időt. Legtöbbször 5 percesek voltak, de közben egyszer egyszer 7, vagy 9 perces is becsúszott. Innen tudtam, hogy ezek még nem a sűrűsödő igazi fájások.
2016. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!