Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egesz ejjel 10 perces fajasaim...

Egesz ejjel 10 perces fajasaim voltak, reggelre meg elmultak, jart mar valaki igy? Es mi lett belole?

Figyelt kérdés
Gondolom akkor ezek csak joslok voltak, de szabalyos percenkent. MAr ugy megorultem hogy tortenik valami, de elmultak. Mi lesz ebbol?
2011. ápr. 10. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Reméljük, hamarosan baba! :) Én is így jártam, órákon keresztül 10 percesek, aztán elmúltak, végül másnap indult be a tényleges szülés.

Már tényleg csak napok kérdése, kitartás! :)

És könnyű szülést!

2011. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEkm is ez volt. Este 10-től szabályos 10 percesek, azt 5, végül 3. A kórházból hazaküldtek, hogy a CTG_n még nem látszik. 8 órával később elfolyt a magzatvizem 2 perces fájások mellett... :)


De közte volt 2-3 óra szünet.


Egy kalappal és majd írj, hogy mi történt!

2011. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Én is így voltam, aztán mikor beértünk a kórházba, elmúltak, haza akartak küldeni, de én akadékoskodtam. Maradtam és megint voltak fájások egyre sűrűbben, az nst nem mutatott semmit. Éjjel megszültem 23 órás vajúdás után.
2011. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!