Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló? Két órán keresztül...

Jósló? Két órán keresztül szabályos 5-6 perces fájások, átnéztem a kórházi csomagot még egyszer, erre elmúlt. Lefeküdtem, majd megint 5 percesek egy ideig, de azok is elmúltak.39 km

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 07:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 A kérdező kommentje:
Kb 45-50 mp-ig tartott egy-egy fájás
2011. szept. 6. 07:15
 2/122 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára boldog anyuci leszel.! Szerintem ha még egyszer elindulnak a fájások, menj dokihoz, ill. kórházba! Biztos, ami biztos, hamarabb is jöhet az a bébi.
2011. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy hamarosan meglesz a baba. Zuhanyoztattam meleg vízzel a pocimat, addig míg a víz érte, nem volt fájás. Aztán le-meg felsétáltam a 8-ról, szintén semmi. Lassan a falra mászom türelmetlenségemben :(
2011. szept. 6. 07:23
 4/122 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is be kéne menned, 5 perces fájások után nekem elég hamar megvolt az első, 3 ujjnyira voltam kitágulva az első vizsgálatkor. Jobb, ha lát orvos, maximum még hazaküld, de lehet, hogy bent tartanak már.

20 hetes

2011. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 A kérdező kommentje:
Ez tegnap este volt. Kb 20-22 óráig az első adag, aztán 23:30-tól a második, de nem tudom meddig, mert elaludtam. Most meg semmi bajom, még csak nem is keményedik.
2011. szept. 6. 07:30
 6/122 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha el bírsz aludni közben, vagy pocak/derék zuhira elmúlik, akkor ne menj!Mert csak jósló! :( Készül a szervezeted, és remélhetőleg hamarosan jöna bébikéd is! :)


Drukkolok, hogy minél hamarabb találkozzataok!Nekem a 32. héttől szabájos időközönként jöttek a fájások!Mindig olyan 2-3 órán át tartott, de végén már tudtam hogy itt az idő, nekem rögtön 3 percessel indult akkor mikor igazi lett, és éjjel arra ébredtem!És nem bírtam már vissza aludni! :)


Drukkolok, hogy hamarosan egy nagyon szép élményű szüléssel találkozz a babáddal! :)


21 hós kislány és 5 hetes pocak bébi anyuja

2011. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na én szinte hasonló cipőben járok. Én is 39 hetes vagyok. Már második alkalommal fordult elő az utóbbi 4-5 napban ugyanez, velem is éjszaka. Nagyon görcsöltem, több mint fél percig, aztán abbamaradt, majd újra, volt hogy szabályos volt, akkor be is paráztam és már keltettem is a páromat hogy lehet indulni kell. Aztán hirtelen rendszertelen lett de még sokáig fájt. nagyon keményedtem is, megmozdulni alig bírtam, feküdni meg végképp nem annyira nyomta a hasam, szúródott is, ááá kegyetlen volt. Előjött még a "nagywc-zhetnék" is, na mondom itt már szülünk, de semmi nem volt. Aztán lenyugodtam hajnal tájban és el is aludtam. Másnap meg olyan jól voltam mintha terhes sem lennék. Az nst-vizsgálat szinte 0 fájásokat mutatott, a dokinak említettem az éjszakai görcsöket, annyit mondott, hogy ez csak jósló, az igazit majd úgis észreveszem. Na hogy hogy azt nem tudom, de ha ő mondja... Szóval még itt baba nem lesz, nekem 4 napom van hátra elvileg, de semmi...pedig már mi is türelmetlenek vagyunk. Egyedül az aggaszt még, hogy ha tulhordom, amire sajna nagy esélyt látok, akkor inden nap vizsgálat:( és csak 1-2 hét után indítanak ha nem történik semmi. De remélem megszülünk hamarosan:)
2011. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 A kérdező kommentje:

Akkor tudod miről beszélek :(

A nagy wc inger nekem is van, perpillanat is. Pedig éjjel is voltam meg reggel is annak ellenére, hogy tegnap egy nagyobb pogácsát ettem csak. Most is keményedek meg fáj a derekam, de nem rendszeres, 10-12-8-15 perc telt el köztük. Kórházba nem akarok menni, úgyis csak haza küldenek, de nem bánnám, ha tudnék valamit csinálni, hogy ne csak totojázzunk. Vagy erősödjön, vagy múljon el, de inkább szüljünk :)

2011. szept. 6. 09:43
 9/122 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. ez az, hogy én sem akarok rohanni a korházba, úgyis csak vaklárma lenne:( mifelénk éjjel óriási vihar volt, reménykedtem kicsit hátha beindít valamit, de úgy aludtam mint a bunda, 1x keltem csak fel. este már én sem merek nagyon bevacsorázni, reggelre viszont farkaséhes vagyok. utálom hogy ezek még csak jóslók, mostmár vagy fájjon rendesen, vagy sehogy! Egyik barátnőmnek könnyű dolga volt, egyszer csak elfolyt a magzatvíz és onnan már tudta hogy menni kell, mi meg itt totózunk hogy fájás-e vagy sem. Neked nyákdugó ment már el? nekem még az sem:(
2011. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy?:) Próbálj meg lépcsőzni, állítólag bejön:)) Könnyű szülést!!

20hkm:)

2011. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!