Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítség nélküli anyukák!...

Segítség nélküli anyukák! Hogy mentetek szülni a 2. vagy többedik babával?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy apuka otthon volt? Vagy ha nem,akkor addig hol volt az első gyermek? Azokra gondolok itt elsősorban,akinél anyós,anya nem tud segíteni.
2016. jan. 30. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátnőmnél volt a lányunk. Ő mondjuk már nagy volt, 4 éves, ismerte a barátnőmet és aludt már máshol nélkülünk akkor.
2016. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barát, barátnő, szomszéd, ovis anyukatárs, egyéb rokon, ha egyik sincs, bár az azért fura, akkor előre megismert, letesztelt bébiszitter.
2016. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg senki sincs. Nem régen költöztünk külföldre (1 éve). Abban reménykedem,hogy barátnőm kap szabit és ki tud hozzám utazni. Ha nem,akkor pedig,hogy a kislányunk akkor akar kijönni,amikor apa is itthon van. 4 éves a fiunk. Én egyedül simán bemennék szülni raxival (mentő nem visz be),csak a fiunkon aggódok. De 1 órán belül apa is haza tudna érni,csak nem tudom,mennyire pörögnek majd gyorsan az események.
2016. jan. 30. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad a bébisitter....
2016. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!