Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben nem zsibbadt el...

Szülés közben nem zsibbadt el a lábatok?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek! Első babámat várom és most, hogy közeleg a szülés időpontja, egyre kíváncsibb vagyok.
2016. jan. 31. 09:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

57%

Nekem 2 es 3/4 ora volt a kitolasi szakasz. Azt hittem, ott fordulok fel, ha zsibbadt is a labam, eszre se vettem. Amugy meg forognom kellett egyik oldalamrol a masikra, nem voltam egy helyben

2016. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9. Most olvasom, h te is... :-/


11.

2016. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "csak" 2 óra volt a kitolás, de nem olyan kengyel volt, mint vizsgálatkor, hanem olyan helyzetben volt a lábam, mint súlytoláskor. Nem zsibbadt el.
2016. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zsibbadt, csak remegtem a kimerüléstől, mint aki fázik mert annyira gyorsan zajlott minden.
2016. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem zsibbadt el a lábam. Egy óra volt a kitolás, négykézláb voltam. Másnapra viszont lett jó kis izomlázam, meg páromnak is. (ő tartotta a ctg tappancsokat, oxy miatt kellettek)
2016. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem ott csak vízszintesen háton fekve és kengyelbe szíjazva lehetett szülni. Nem zsibbadt el, tartotta a lábamat a kengyel. Na meg úgy fájt minden, hogy a lábam volt a legkisebb gondom. :) Azt viszont nem tudom, hogy ha feküdni kell de nincs kengyel, ott hogy működik ez a dolog.
2016. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!