Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyucik, hányas lábatok van?

Anyucik, hányas lábatok van?

Figyelt kérdés

Azt mondta a dokim, hogy mivel nekem 40-es lábam van, könnyen fogok szülni! :) És kétszer tényleg könnyen szültem, most várom a harmadik babámat.

Ne kérdezzétek, mi az összefüggés, én is azt hittem rosszul hallok, mikor ezt kérdezte tőlem! :)

A dokim állítása szerint, azok a nők, akik 39-41-es vagy nagyobb lábon élnek könnyebben szülnek.... ???

Nálatok hogy volt? Csak érdekességképpen kérdezem.


2011. okt. 3. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38-39 mikor milyen cipő kell, nem szültem könnyen
2011. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznő vagyok és ilyenről még nem hallottam. Szerintem csak viccelt a dokid.
2011. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40 es lábam van és egyáltalán nem szültem könnyen, pedig a csípőm is széles.... most a 2. al sem hiszem hogy könnyű lenne már lelkileg totál felkészültem a következő rémálomra... :(
2011. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez nálam se jött be. :) És még nem is hallottam ilyet. 40-es lábam van, bár a magasságom is megvan hozzá... Elég nehéz és komplikált szülésem volt, hosszú vajúdás után repedtem, szakadtam, és nem vált le a méhlepény, így rögtön meg is műtöttek. Most kíváncsi leszek, hogy alakul.
2011. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

38-as lábam van, nem volt könnyű szülésem, de egy komplikáció miatt (rosszul tartotta a lányom a fejét).

Talán ha ez nem így adódik, akkor könnyen ment volna.

2011. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

38-39-es a lábam.

kislányomat elég hamar megszültem..kb 3 óra volt az egész attól kezdve,hogy felkeltem éjjel és elfolyt a magzatvízem..

1/4 5-re értünk a kórházhoz és a vizsgálatok meg mindennel együtt 6.03-ra megvolt a kislányom.

nem kaptam semmilyen fájdalomcsillapítót..kb a 3. nagy 3-as kitolásra megszületett a csajszim.

azt mondták legközelebb kicsit hamarabb menjek,mert valószínűleg az is gyors szülés lesz..

ja..4 újjnyira már nyitva voltam mire megérkeztünk a kórházba..igaz 2 újjnyira nyitva voltam alapból kb a 34. héttől...

2011. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

36-os lábam van, 2 órás volt a szülésem.:-)

2011. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38-as láb, két nagyon könnyű szülés :)
2011. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


de amúgy mókás, majd nem lepődök meg, ha megnézik, milyen a hajszínem: lehet, hogy a szőke nők is könnyen szülnek? a barnák meg nehezen??


:D :D :D

2011. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37-es és borzasztó nehéz szülés a végén császárral. :(
2011. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!