Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek szülés után mennyi...

Nektek szülés után mennyi ideig volt még vizes a lábatok?

Figyelt kérdés
Én tíz napja szültem, a bokámról már lement a víz, de a lábszáramon még mindig ott van. Van valami ötletetek, hogyan lehetne kihajtani? Napi két liter folyadékon kívül? Csak mert az megvan... Esetleg egyek több almát?
2012. dec. 13. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le fognak pontozni, de nekem a sör vált be! Terhesség elején nem adtak vízhajtót, pedig iszonyatosan be volt dagadva a lábam! A párom találta ki, hogy vegyek alkoholmentes sört és reggelre le is ment tőle! Úgy tudom, hogy a szoptatós anyukáknak még jó is a sör, mert segíti a tejtermelést!
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két-három hétig még vizes voltam. Rengeteg vizet ittam, de mással nem is próbálkoztam.
2012. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vesebeteg voltam a (baba miatt) a terhesség alatt, ésemiatt iszonyatosanvizesedtem!

Diétát kellett tartanom,megnekemvízhajtót is szedni (amúgy amíg meg nem született addig semmi nemvitte le)

A diéta: Rozskenyér nagyonnagyon sok uborka!És minimum 4 literfolyadék!


De amúgy szülés után2 héttel semminyomanemvolt avíznek!De a kórházból még ugyanolyanállapotban jöttemki vizesedésügyileg mint mikor terhes voltam!

2012. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahamm, szóval akkor még legalább 1-2 hét, ha megfelelő mennyiségű folyadékot iszom. A sört sajna nem szeretem, főleg az alkoholmentes változatot, de azért köszönöm a tippet! Bárcsak lehetne dinnyét enni, az tuti kihajtaná belőlem a sok vizet. :(

Köszönöm a válaszaitokat! Ment a zöld kezecske mindenkinek! :)

2012. dec. 14. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
5.napon már a régi volt a lábam, pedig én rettentően vuzesedtem terhesség alatt. Már a cipőim is feljönnek. Én rengeteg teát ittam/iszok, gyengére főzve.
2012. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A sörös vagyok :D Még esetleg kipróbálhatod, a tőzegáfonya teát, (nem tudom szoptatás alatt lehet-e, utána kell nézni), De az is jó vízhajtó, és a női nemi szervekre és húgyutakra is jó hatással van!
2012. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a tippet, utána nézek! :)
2012. dec. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!