Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 10 hónappal...

Szülés után vagyok 10 hónappal, lassan mennek le a felszedett kilók, mégis löttyedt lett a bőröm. Milyen kezelést, krémet próbáltatok ki ami használt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen kezelés és krém nem használt, a torna picit javított a hasfalamon, de a bőrömön az sem. Minél többet fogytam, annál jobban lógott a bőr. Sajnos ezen csak a szike segít, 2. szülés utánra már gyűjtögetek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ és hogy belinkelted a kérdésed!

Sajnos 16 kg háj maradt rajtam, és annak ellenére hogy heti átlag 0,4 kg-ot fogyok (szoptatás, mozgás, nassolás mellőzése) mégis löttyedek, pedig tényleg nem fogyok gyorsan.

2010. márc. 29. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van ez, talán tényleg a genetika :(((

Sajnálom, hogy nem tudlak túl sok jóval bíztatni.

2010. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki 10-12 kg-nál többet hízik terhesen, az nem ússza meg feszes hassal, olykor a kevesebbet hízók sem... szerintem is a szike a megoldás, ha annyira zavar, de azért még próbálkozz a fogyással, hátha szerencsés vagy.
2010. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. márc. 31. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!