Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első babával császár...

Akinek az első babával császárja volt hogy élte meg útánna a rendes szülést?

Figyelt kérdés
Kicsit félek a rendes szüléstől.Az első babám harántfekvésben volt és emiatt császáros voltam.Most várjuk a második babát és az orvosom.mondta,hogy arra készüljek normál szülésem.lesz ha minden rendbe.Kicsit betojtam.Nekem az a fontos,hogy egészséges legyen a baba.De azért kíváncsi vagyok azok véleményére akik így voltak,hogy élték meg.
2016. febr. 3. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Van egy VBAC csoport a Facebook-on. Ott ilyen anyukák beszélgetnek.
2016. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ismerősöm van, ő a második szülése előtt ehhez kötötte, hogy lesz-e harmadik, mert azt mondta, még egy császárt kizárt, hogy bevállaljon. Szerencsére összejött neki a természetes, most várják a harmadikat, őt is így tervezi szülni.
2016. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első relatív téraránytalanság miatt császár.Második sima szülés.Számomra hihetetlen élmény volt a szülés.Én is féltem,de főleg attól,hogy ismét téraránytalanság lesz és "feleslegesen" fogok szenvedni Mielőtt a műtőbe kerülök.De onnantól hogy nyomhattam,szinte pillanatok alatt (15perc) kint is volt és szinte azonnal rám tették,öleltem,puszilgattam.Annyira örültem hogy rögtön megkaptam,nem úgy mint császár után,hogy nem is emlékszem hogyan született meg a lepény 😊
2016. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!