Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Bacskó György főorvosról...

Dr. Bacskó György főorvosról szeretnék tájékozódni. Aki hozzá járt legyen szíves írjon nekem, hogy mi a vélemények róla? Milyen orvos, mennyire pénzéhes, stb.

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 15:00
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Az egyik legrendesebb nőgyógyász, akit ismerek Debrecenben. Nekem csak egy műtétet végzett, de ritka az ilyen orvos, aki már a mosolyával is megnyugtat. Nekem Herman Tünde az orvosom, akiről szintén csak pozitívan tudok nyilatkozni. Ha csak rád néz, már attól megnyugszol. Türelmesen válaszol a kérdésekre, mindent elmagyaráz (csak kérdezni kell) és nem elhanyagolható az sem, hogy nagyon alapos és lelkiismeretes. Csak ajánlani tudom a főorvost és a doktornőt is. :D

2019. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!