Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél szültetek vagy kinél...

Akire77 kérdése:

Kinél szültetek vagy kinél szültök majd? Orvos vagy szülésznő? Kit fogadjak meg? Barossban fogok szülni. Esetleg tudtok valakit ajánlani aki nem túl pénzéhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kissé tanácstalan vagyok még ilyen dolgokkal kapcsolatban,lényegében fogalmam sincs kit fogadjak meg.Még nem vagyok elkésve szerintem 24hetes vagyok,de azért jo lenne már valami orvossal vagy szülésznővel beszélni.Az még a gond hogy nem is igazán ismerek senkit sem,mert1éve költöztem fel vidékröl.Szivesen várom bárki válaszát.Elöre is köszönöm.
2011. máj. 23. 05:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint a Baross utcai klinikán fogsz szülni?

Nos én tavaly ott szültem, én is ismeretlenül kerültem be, mert vidékről költöztem. A doktornő, akinél szültem, most igaz kint van külföldön, de ha dokit akarsz nézni-fogadni, akkor gondolkodj Csaba Ákosban, vagy van egy doktornő (bocs' nem jut eszembe a neve, de nagyon görögös volt a kiejtése).

Szülésznőt (hangsúlyozom) szerintem felesleges fogadni. 2 anyukával szültem egyszerre, akinek fogadott szülésznője volt és mivel pont tele volt az egész szülőszoba mikor én szültem, hallottam, hogy ki voltak akadva (szülés után beszéltünk is), mert én akinek nem volt fogadott szülésznője, több figyelmet kaptam, mint akinek volt.

Ha bele gondolsz, azért fizetnél min. 20.000-et, hogy tegye a dolgát?! + még a doki! Nem akarok senkit megbántani, távol áll tőlem, de szerintem elég, ha az orvosnak fizetsz. Így is ha belegondolsz, mennyit kell adni az orvosnak, egy kissé felháborító. Igaz nem köteleznek senkit, de ezek az összegek már az eget verik. Bár van jó pár anyuka ott is, aki nem fogad orvost, mégis odafigyelnek rá! Azért elég lelkiismeretesek ott az orvosok.

Bocsánat, hogy hosszú lett egy kissé, + ha megbántó lett volna, de mindezek mellett, NAGYON BOLDOG BABAVÁRÁST ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKED-NEKTEK!

2011. máj. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Dr. Krasznai Istvánnál szültem, mindkét gyermekem. Nagyon jó orvos csak ajánlani tudom. Nekem szülésznőm is volt, ő Kovács Nikoletta, benne sem csalódtam egyik szülésnél sem. Sőt!! Nagyon sokat segítettek nekem.
2011. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 hete ott szültem, elég friss az élmény. :)

Krasznai tényleg nagyon jó, szobatársam nála szült, nagyon rendes, bármikor hívják be szülni, jön szó nélkül.

Dr. Lázár Levente is nagyon jó orvos, rá is lehet számítani. Én Dr. Silhavynál szültem, és meg voltam elégedve vele. Szülésznőt nem fogadtam, ezt utóbb egy kicsit bánom is. A 16 óra alatt 3 szülésznő volt egymás után ügyeletben, és csak egyikükkel voltam megelégedve. A vezető szülésznő (azt hiszem Aranka)volt a legnormálisabb. Mindent elmondott, hogyan vegyek levegőt, mit hogyan csináljak, hogy a babának is és nekem is jó legyen. végül vele született meg a lányom. Ha újra szülök, őt megfogadnám az tuti!

2011. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csaba Ákost ajánlom, már 11 éve hozzá járok az ikreim is nála születtek. Nagyon jó orvos!
2011. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én SOTE 2. szültem dr. Cseh Erikánál.
2011. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!