Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyi Markusovszky...

Szombathelyi Markusovszky kórház VIP szobája?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igaz, a szülés még odébb van, de érdeklődnék a VIP szobáról, minden érdekel. Főként a kisebb szoba, nem az apartman érdekelne. Úgy tudom, 12.000 ft. Amit nem értek, az az, hogy tegyük el, hétfő délután szülök, ugye kedd-szerda-csütörtök amikor bent kell lennem, pénteken haza. Hétfői napra is kell fizetni? Valamint, ha reggel születik meg a gyerek, akkor a hétfőt egy teljes napnak nézik, s csütörtökön mehetnénk haza? Tehát "csak" 36.000 ft lesz, ha a szokásos időtartamot töltjük bent, vagy a szülés napját is felszámolják, akkor is, ha nem teljes nap?

Mennyire segítőkészek az ápolók? A család tényleg bejöhet bármikor, nincs konkrét látogatási idő? Valamint, ha látogatási tilalom van, az érvényes a VIP szobákra is? Ha ki kell mennem wc-re, zuhanyozni, azt akkor tudom megtenni ha épp vannak nálam, és figyelnek addig a babára, mert elvinni nem fogják ameddig én zuhanyzom, jól gondolom? Nagyon köszönöm annak aki segít!


2016. febr. 9. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az apartmanról tudok nyilatkozni, ott van fürdő is, tehát öt percre, amíg szundít a babád ott tudod hagyni(úgyis az alvás teszi ki a napja 90%-át) :)

Ott van egy nagy kihúzható rekamié, ahol akár apuka, kistestvér is aludhat.A kötelező vizitek megvannak, csecsemősök is rádnéznek többször.Telefon, tv is van.

Olyan nincs, hol fél nap.Az ott töltött éjszaka számít.Tehát ha este 10-kor tolnak le, akkor is az már egy éjszaka, és ugye akkor 4-et kell ott aludni.Remélem segítettem.

2016. márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem írni, hogy d.u.16:00óra a vízválasztó.Ha előtte szülsz akkor az már egy napnak számít, ha utána, akkor 4 éjszakát kell ott aludni.
2016. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!