Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire pontosan követik...

Mennyire pontosan követik egymást a szülési fájások? Tényleg idővel rendszereződnek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ideális esetben rendszereződnek.


Viszont rendszert én már csak a háromperceseknél éreztem. Az kb. egybefüggő volt. Jött a hullám, fájt, fájt, fájt, elmúlt, majd jött elölről.

2016. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak nagyjából lett rendszeres, 5 perceseknél de volt mikor csak 3 perc telt el és volt mikor 10 perc is. De leggyakrabban akkor már 5 percenként jöttek.

3 perceseknél már nem vagyon volt ilyen, akkor tényleg rendszeres lett.

Viszont ezzel együtt egyre sűrűbben és erősebben jöttek a fájások.

2016. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik 3 percesekkel kezdödött, erösek és egyértelmüek voltak.

Az elsönél még volt kb 3db 10 percesem, és kezdtem volna felfigyelni rájuk, mikor intenzíven és erösen 3 percesek lettek. A másodiknál csak 3 percesek voltak.

2016. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező egymás után jönnek, és nem múlnak el akkor beindult a szülés.ha rendszereződik,akkor baba elindult kifelé
2016. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 órán keresztül 10 percesek pillanatra pontosan 1 percig tartottak. Aztán jöttek a 3 perces fajasok másfél percig durván. fél óra múlva pedig a lányom 😊.
2016. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a szülés alatt sem rendeződtek. A végén meg sem vártam a következő fájást, anélkül is lehet tolni. Meg is szültem így. Sőt, jobb nem megvárni amíg elfáradsz. Szóval többé-kevésbé 5 percenként jöttek végig.
2016. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!