Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni libidócsökkenés...

Szülés utáni libidócsökkenés meddig tart? Mit lehet tenni? Mikor érdemes pszichológust felkeresni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez szulesem volt, soha tobbe nem akarok gyereket, 2 honapig tartott amig a gat-es huvelyi szakadasokbol felepultem. 3 honapja szultem, azota 3x ha egyutr voltunk.

Nem undorodom, csak nincs bennem az a kesztetes, es oromet se okoz maga az aktus. Fura ez, mert anno imadtam szexelni. Ja nekem mar a terhesseg alatt megszunt a vagy, elozetes veteles miatt nem mertem.

Lehet, hogy a nem kivanatos teherbe eses miatt nem akarok most szexelni, vagy a hormonok is..

Tapszeres a a babam.


2016. febr. 16. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már másfél éve szültem, de igazán sajnos azóta sem jött vissza az a vágy. Persze sokat együtt vagyunk, de pl sosem én kezdeményezek, vagy sajnos többször mondok nemet :(
2016. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs veled. Teljesen természetes. Nekem is sok időbe telt, míg testileg teljesen rendbe jöttem. Szülés után 3 hónappal még nagyon érzékeny volt lennt minden, ha kívántam, akkor sem nedvesedtem hasznos dolog a síkosító). Szépen fokozatosan ez azért rendbe jön majd.

Az enyém is tápszeres volt pedig. Attól, hogy nem szoptatsz a szervezezed tisztában van azzal, hogy utódot kell gondozni és igazából túlélés szempontjából nem lenne szerencsés egyikőtöknek sem, ha megint teherbe esnél (az őserdő törvényei szerint 😉) A szex pedig azért egy elég ösztönös dolog. Persze ott van az érzelmi oldala is. Gondolom ez hiányzik.

Ne görcsölj rá ennyire. Ha nagyon zavar felkereshetsz egy pszichológust.

Egyébként olvastam egy cikket. Talán brit tudósok készítették. Szerintük a sírós, éjszaka nem alvó gyerekek nagyon életrevalóak. A szüleik lefárasztásával biztosítják, hogy ne legyen konkurenciájuk 😁

2016. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, hogy megnyugtattatok. Szegeny ferjem, mar ugy sajnalom.

Igen hianyzik a rendes vagy, az, hogy ranezzek es megoruljek. Fiatal vagyok, es en erre nem voltam felkeszulve. Feltem a parom, mert azert biztos nem jo neki ez a megvonas.

2016. febr. 16. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg próbálkoznék a helyedben a simogatással, és az orális kényeztetéssel (mindkét fél részéről), meg mi szoktunk olyat is, hogy csak kívülről hozzám dörzsöli és így mindkettőnknek jó. Előbb-utóbb pedig már kívántam a behatolást is. Mi szép lassan így tértünk vissza a normális kerékvágásba. Bocs, hogy kicsit naturálisra sikerült.
2016. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Koszi szepen. 😊

Igen valoszinuleg egy kis intimitas kene a kapcsolatunkba 😊

2016. febr. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!