Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó mindenféleképp el...

Nyákdugó mindenféleképp el van szinezödve vagy emberfüggő?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, úgy egy órája pisilésnél sárgás nyákos volt a wc papir. Ez már az lehetett? Egyébként 20adikára vagyok kiirva, minden rendben van eddig
2016. febr. 17. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetett annak a darabkaja is de a folyas valoszinubb...nekem.nem.volt elszinezodve halvany sargas attetszo szinu.volt de egy akkora korong alaku pacni a bugyimon mint egy 20 ftos....eleveszthetetlen
2016. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom :/ lassan már úgy érzem sose akar megindulni a kis csajszim :s
2016. febr. 17. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetett darabka. Nekem tegnap volt ilyen,ugy gondolom az lehetett,varom a tobbit. En 23-ra vagyok kiirva.
2016. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nyakdugo is, nem jelzi feltetlen a szules megindulasat...nekem.amugy 41+3 naposan ment el. 41+5 naposan inditottak nem akartunk tovabb varni. elso babanal gyakoribb a tulhordasn kitartast, konnyu szulest.


1-es

2016. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ill. köszönjük :) Remélem nem akar 41héten túl várni a kisasszony, félö vagyok hogy netán 29-én jönne és akkor csak 4 évente lenne szülinap :DDD Pedig eddig úgy értesültem hogy betöltött 41után már automatikusan inditanak
2016. febr. 17. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem átlátszó volt,de nem hasonlított folyáshoz.Igen,darabokban is távozhat.
2016. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint egy kis pohár víz.
2016. febr. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!