Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, akinél apás szülés...

Van olyan, akinél apás szülés volt, de úgy érzi, legközelebb nem erőltetné? Vagy aki eleve nem akart apás szülést, az miért gondolta így?

Figyelt kérdés
Én azt szeretném, ha a férjem később sem csak az anyát látná bennem, hanem a nőt is. Valami azt súgja, a szülésnél nincs ott a helye, de ezt sokan maradi gondolatnak vélhetik. Szeretem a férjem, maximálisan megbízom benne, és nem szégyenlősködöm előtte, de valahogy úgy érzem, nem lenne jó, ha premier plánban végignézné. Ő bevállalná ha kérném, de alapból nem ragaszkodik hozzá. Azt mondta, az én döntésem. Mit gondoltok?

2016. febr. 17. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Én sem akarom, hogy bent legyen, habár nem emiatt. Egyszerűen szerintem zavarna. Nem akarom, hogy lásson szenvedni és én sem akarom, hogy bárki ott kontárkodjon, meg felesleges dolgokkal még idegesítsen, nekem nincs rá szükségem, szerencsére ő sem akar bent lenni.


(Pluszba megjegyzem, hogy borzasztó hülyeségnek tartom a köldökzsinór átvágást... Mi értelme van??)

2016. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél úgy gondoltam, nem szeretném, hogy bent legyen. Úgy éreztem, nincs keresnivalója a szülőszobán, elég ha lélekben velem van :) Mikor ezt mondtam neki, nagy kő esett le a szívéről. Ha kérem bejött volna, de szíve szerint kihagyta volna, így megegyeztünk, hogy magam leszek. Most a másodiknál is így tervezzük.

Ha azt érzed, nem akarod hogy ott legyen, akkor az lesz a helyes döntés :)

2016. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg ez ojan női dolog! Ezt nekünk kell végig csinálni! De pl én úgy voltam vele ezen felül is h csak idegesítene engem a legnagyobb fájdalmaim közepette ha esetleg ott téblábolna körülöttem h mit csináljon hogy segítsen vagy csak látnám az ijett arcát valahogy úgy éreztem h nincs ott a heje! Amikor már mindenen túl voltam akkor hivtam fel h jöjjön be nézze meg a kis fiát addigra már én is jobb állapotba voltam! :)
2016. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!