Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sűrű wczési inger, laza...

Sűrű wczési inger, laza széklet a vacsorától van, vagy közeleghet a szülés?

Figyelt kérdés

Hétfő este ugyanazt ettem és ittam, mint tegnap este: mexikói csirkét és 1 deci vörösbort mellé (a babavárás alatt eddig egyszer sem fogyasztottam alkoholt). Kedd hajnaltól reggelig szinte folyamatos wczési ingerem volt, derék tájékon indult, és körben éreztem a hasamon, hol erősebben, hol gyengébben, és kétszer volt is laza széklet.


Ugyanez ismétlődik most. Lehet a bortól? Az ételből kedden napközben is ettem, és nem tapasztaltam azóta ilyet, csak most, hogy tegnap megint ittam egy kis vörösbort, de ez tényleg nem volt több egy decinél.


Voltak, vannak néha jóslóim, az teljesen más érzés, tényleg érzem, hogy az összehúzódás, és a ctg is mért már múlt héten 100 fölöttit, de nagyon rendszertelen, és ritkult az utóbbi időben.


Ma vagyok 39+5-ön. Mi lehet ez, csak a kaja/pia?



2016. febr. 19. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az ennivalótól,pláne nem a bortól 😉 Próbád nézni mikor jönnek a görcsök, van e bennük rendszer! A ctg vel ne törődj, én a szülés reggelén fájásokkal mentem ctg-re mikor jött a fájás konkrétan lejebb ment az érték!Mondtam a szülésznőnek hogy fájásaim vannak azt mondta biztos nem az,mert nem mutatja a gép.Hazaküldtek kb 6 óra múlva mentem vissza szülni 😊 Könnyű szülést kívánok
2016. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tisztul a szervezeted, mert készül a szülésre.
2016. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Közben ma volt is ctg-re időpont, ahol egészen egyértelműen látszott, hogy akkor jön ez az érzés a derekamban, amikor összehúzódás van, egyelőre nem mondanám rendszeresnek, 7-10 percenként jön azóta is (magnézium+forró zuhany ellenére is), a gép olyan 60-85 közöttieket mért, korábbi méréseken már volt ilyen, amik szintén 7-10 percenként voltak, de azokat szinte meg sem éreztem, pedig ugyanilyen erősnek mérte a ctg. Hát, kíváncsi leszek, de az már tényleg tuti, hogy nem a kaja/pia:)

2016. febr. 19. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan 7-10,percesek? Akkor az rendszereződik Mostmár! Szerintem ma már babázol 😉
2016. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, de a hosszuk még változó. De jó lenne ma már babázni :) Csak nem érzem még olyan durvának, mint amilyennek mondják, úgyhogy bizonytalankodom még, de az orvos azt mondta, hogy majd érezni fogom úgyis.
2016. febr. 19. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy majd már csak az utolsó pár fájás lesz nagyon durva,mikor már majdnem kinnt van addig sztem nem olyan vészes 😊 Nekem mind a kettőnél elfolyt a magzatvíz, a lányoknál előtte már fájásaim voltak.Miután elfolyt a víz egy darabig alig éreztem a fájásokat 😊 Nagyon könnyű szülést kívánok mára 😁

1. És 4. Voltam

2016. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányomnál, Bocsi 😊
2016. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha úgy lenne :D Köszi a bíztatást, jól esik az ilyesmi ilyenkor!:)
2016. febr. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!