Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nem volt ciki...

Szülés után nem volt ciki találkozni az utcán pl. dokival, növérrel, szülésznövel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. megszültél, mindened látták, a szenvedést, ne adj isten, hogy bekakiltál, a vért, a nyögéseid, stb, stb..Nem volt ciki civilben összefutni késöbb az utcán, vagy bevásárlás közben, vagy bármikor a szülésznövel, dokival, vagy akik még ott voltak a szülésed közben? Persze azzal tisztában vagyok, hogy egy csomo ilyen dolgot ök nap mint nap is akár láthatnak, meg ez természetes dolog, de akkor is.. kis szégyen nem volt bennetek? Mondjuk én például attol is elpirulok, ha a fogorvosommal találkozom. :P

2016. febr. 24. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Kis szégyen???

SEMMI szégyellnivaló nincs abban, hogy életet adtam a lányomnak. Nem, nem volt "ciki".


Ugye még közelében se vagy a gyerekvállalásnak, nyugtass meg?!

2016. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne ciki ?

Menj már !!

2016. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, mi törölnivaló volt a kérdésemben. Kérdező a férjeddel nem szégyellsz találkozni szülés után?
2016. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy nőgyógyász felszáll a buszra és megdöbbenve felkiált: Arcok! Arcok!
2016. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem cikinek. Azóta már volt műtétem is a dokimnál, ami után egy óráig bőgtem, mert félig magamhoz tértem küret közben, és vonyítottam mint egy kikötözött kutya és utána pánikrohamom lett, és elég régi csúnya emlékek.törtek fel és zokogtam az ágyon, hogy jöjjön be a doki, mert nem hittem el a nővérnek, hogy nem kell visszamennem a műtőbe, nah az kicsit ciki volt. De miután elnézést kértem az orvostól a viselkedésemért és azt mondta, hogy ő abszolút megérti a reakciómat és egy percig ne agyaljak ezen, nem éreztem magam kínosan. A szülés közbeni dolgok miatt meg végképp nem. Tudta, amikor ezt a hivatást választotta, hogy mivel jár. A kukás előtt se szégyellem magam, hogy büdös a szemetem, de a kozmetikus előtt sem, hogy szőrös a lábam.
2016. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érzem cikinek, szégyen pedig pláne nincs bennem, hiszen nekik ez a munkájuk, én csak egy vagyok a sok páciensük közül.

A szülésznőmet azóta is pár havonta meglátogatjuk a gyerkőccel a kórházban, a dokinál pedig volt már egy kisebb nőgyógyászati műtétem, ami után 3 havonta jártam kontrollra hozzá. Nagyjából olyan természetességgel vetkőzök és terpesztek előtte, mintha fogmosáshoz készülődnék, ráadásul közben mindenféléről szoktunk beszélgetni, mindig oldott a hangulat.

A nőgyógyászaton pedig az egyik műtősfiú ismerősünk, voltunk már együtt vele néhány falusi rendezvényen, helyi mulatságon. A szülés után többször meglátogatott az újszülött osztályon, miközben pl. szoptattam, illetve a nőgyógyászati műtétemet követően ő pakolgatott át egyik ágyról a másikra. Nem érzem kellemetlennek találkozni vele.

2016. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem ciki.Azóta is ahhoz a dokihoz járok,mert sajna elég sok problémám van szülés óta.Hamarosan lesz egy laparoszkópos műtétem, azt is ő fogja csinálni.
2016. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Butaságnak tűnhet de akkor ezzel az erővel szatyoral a fejeden is mászkálhatnál az utcán.. Miért szégyenkeznél? Én még nem szültem 24 hetes vagyok még csak készűlök a babjövetelére és egyszer sem jutott eszemben h a doki mit gondol a arol h alul hogy nézek ki.. Mert soha nem vágnak fura arcot vagy fintort egy nő gyogyász vizsgálat kőzben ugy nézi a "vizsgálandó terűletet" mint te az ebédedet! Neki ez meg szokot ! Az más kérdés h ápolatlanul mész mert azt szerintem talán még szóvá is teszi az orvos ! Lényeg az h NINCS SEMMI SZÉGYELNI VALO ha egy orvos meg vizsgálja azt a dolgot ami neked kelemetlen lehet az pl a melled vagy a lábujjad vagy a feneked bubja az már teljesen lényegtelen! Nem tudom hány éves vagy én 20 de remélem h te se vagy több mert akkor az a ciki h enyi eszed van több idősen és nem az orvosal való véletlen ősszefutás :)
2016. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam nyolc éve született. Ez idő alatt még egyszer sem futottam össze a szülést levezető dokival, a szülésznő arcára meg már nem is emlékszem (már másnap sem emlékeztem rá). Igaz, amikor ő született, a végén már sok orvos bent volt, nem volt egyszerű eset. Na, az egyik dokival, a főorvossal végül csak összefutottam újra, méghozzá a második fiam születésekor, két és fél hete. Nem volt ciki :D Ugyanúgy a fedetlen alfelemet látta, mint anno, csak nyolc évvel öregebb kiadásban, de nem reklamált emiatt :D

Egyébként nem tudom, én nem szoktam az orvosaimmal összetalálkozni sehol. A háziorvosomhoz 18 éve járok, és először négy hónappal ezelőtt történt meg, hogy az utcán szembejöttünk egymással. Mosolygott, rámköszönt, én visszaköszöntem szintén mosolyogva, aztán mentünk mindketten a dolgunkra. Pedig ő is látott már úgy, ahogy az utcán nem mutatkozom. Például látta már, hogy szőrös volt a lábam, vagy látta, hogy milyen hurkás-striás a hasam :D

2016. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg pont örülök neki, ha legalább megnéznek teljes harcidíszben is. :D
2016. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!