Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hálapénz nélkül ugyanúgy...

Hálapénz nélkül ugyanúgy bántak veletek mintha fizetettek volna?

Figyelt kérdés
Az orvosok, szülésznők, nővérek ugyanugy elláttak olyan kedvesek voltak hozzátok mint aki fizetett?
2016. febr. 26. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogadott orvosom volt és ügyeletes a szülésznő. Ő is kedves volt, mondjuk utólag adtam neki hálapénzt de mivel azt utólag adják, így nincs különbéség.

Fogadottnál ez inkább tarifa megnevezés.

2016. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmiben hiányt, nem kaptam volna többet, ha fizetek.
2016. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ügyeleten szültem ...

de teljesen jó volt, odafigyeltek rám, kedvesek voltak

szal 100% pozitív a tapasztalat :-)

2016. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kórház és ügyeletes orvos függő szerintem. Van,ahol,ha nincs fogadott orvosod, akkor csak akkor néznek feléd,ha már nagyon muszáj. Van,ahol meg nem.
2016. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minkétszer ügyeletsenél szültem, teljesen elégedett voltam az orvossal, szülésznővel, csecsemősökkel is. Kedvesek voltak, ha kérdésem volt, normálisan válaszoltak.

Az orvos, akinél a gyerekem született, utána mindig kérdezte a folyosón, h hogy vagyunk.

Szobatársamnak fogadottja volt. Vagyis lett volna, de utolsó pillanatban közölte, h nem ér rá. A másiknak is volt fogadottja, az szülés után bejött hozzá, h mizujs van, a többi napokon nem jelent meg.

2016. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadott dokim es szulesznom volt. A noverek viszont borzalmas bunkok voltak es kicsit sem segitokeszek. Gondolom vartak volna h nekik is nyomom a penzt es akkor kedvesebbek lettek volna. Hat elobb legyen kedves aztan kapott volna penzt...
2016. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosom volt, a vizsgálatok alatt kapott hálapénzt, a szülés után már nem, ahogy a többi dolgozó sem. Mindenki kedves volt, nincs okom panaszra az ellátást illetően.
2016. febr. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét szülésemnél. Bár az első nem volt olyan jó élmény, de nem a fogadott orvos / hálapénz hiánya miatt, hanem mert komplikáltra sikeredett. Viszont az ügyeletes orvos mellett a végén már három másik szülészorvos, és a főorvos is ott volt, és baromi kedves volt velem mindenki, na meg a lényeg: a legjobb tudásuk szerint láttak el. Egy percig sem éreztem azt, hogy én ott ne számítanék ugyanannyit, mint akárki más, akinek mondjuk saját orvosa van.


A második szülésem ehhez képest egy álom volt, mindenféle komplikációtól mentes, meg közben szerkezetileg is eléggé átalakult a kórház, így eleve sokkal barátságosabb hangulata lett a szülőszobának is, így sokkal jobban éreztem magam az egész folyamat alatt. Ügyeletes szülésznő, ügyeletes, fiatal doki, mindkettő nagyon kedves volt, a szülésznőnek pedig nagyon hálás vagyok, hogy összehozta a gátvédelmet, pedig nálam már volt egy pont, amikor azt mondtam, hogy nem érdekel, inkább vágjon, de nem bírom tovább, amikor ő azt mondta, hogy bízzak benne, pár másodperc már csak, ha ezt kibírom, utána örülni fogok, hogy nem vágtak. Igaza lett :)

Sajnos nem tudom, mi a neve a szülésznőnek, pedig pont arra gondoltunk a férjemmel, hogy a harmadik szülésnél majd jó lenne biztosra menni, hogy ő legyen ott, mert annyira profi, és a személyisége is olyan, hogy imádtuk :) De az az igazság, hogy a mi kórházunkban a szülészeten én még rosszat amúgy sem hallottam senkiről. Inkább a csecsemős nővéreket szokták itt szidni, és az első gyereknél nekem sem voltak jó tapasztalataim velük, de most, a másodiknál nem volt okom panaszra velük kapcsolatban sem. Jó, van, amelyiknek érdekes a stílusa, de úgy kimondottan bunkó ott sem volt senki.

2016. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!