Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy a második...

Létezik olyan, hogy a második szülés pont ugyanúgy indul, és zajlik mint az első?

Figyelt kérdés

Vagy egy nőnél ahány terhesség/szülés,annyi féle?

Már szültem egyszer,nem mondhatok semmi negatív dolgot,rendben zajlott,sokkal rosszabbra készültem.Persze fájt nem arról van szó,csak durvábbnak képzeltem,pedig néha annyira nem bírom a fájdalmat sokáig elviselni. Reménykedhetek,hogy akár majd a második terhességem is lehet ugyanilyen?


2013. nov. 24. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem az eső gyorsan hamar meg lett, 1 órán belül, bár visszatartáson voltam sajnos koraszülött lett 31. hét, a második 6 évre rá született túlhordással, de két és fél órán belül meg lett nagy baba spontán, a harmadik is túlhordással, ő két órán belül spontán lett meg, téli babák mind akkor indult be a szülés mikor leesett az első hó, azon az éjszakán, 4. babám nyáron született túlhordással, de őt már indítani kellett 13 órát vajúdtam a méhszáj nem nyílt, komplikációk adódtak sürgősségi császármetszést végeztek.
2013. nov. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!