Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek koraszülésük volt...

Akiknek koraszülésük volt azok ugyanúgy vajúdtak, hosszan? Vagy "gyorsan" lefolyt a szülés hirtelensége miatt.

Figyelt kérdés
akit császárra vittek azok is vajúdtak?
2014. júl. 6. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én több mint 24 órát vajúdtam 2 ujjnyira nyitva voltam, mire beértünk utána próbálták megállítani így tartott eddig, mert leállították 2x is de újra indult. Hüvelyi úton született, de nagyon megszenvedtem a tágulást nem is akartak vizsgálni sűrűn, nehogy elrepedjen a magzat burok, aztán mikor mondtam, hogy már nyomnom kell megnéztek és teljesen nyitva voltam, akkor 5 perc alatt ott termett mindenki. Császár akkor van, ha valami baj van, akkor egyből császároznak, hogy minél előbb kint legyen(magzatvíz elfolyás, kevés magzatvíz, placenta leválás, vérzés...)
2014. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő uannyi ideig tartott. az 1. korababa volt, a 2-at túlhordtam
2014. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondjak koraszulesnel meg nem segit annyit a baba. Mondjuk biztos szamit, hogy mennyire korai.
2014. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!