Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt epegörcse amit...

Akinek volt epegörcse amit műtéttel zárult, és volt már hüvelyi szülése, össze lehet hasonlítani a két fájdalmat? Melyik fáj jobban? Melyiket vállalná újra inkább?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem jobb oldali vese gyulladásom volt szilveszterkor. Megmondom őszintén, hogy inkább szülés 2x mint még egy vesegyulladás, mert iszonyú volt. Minden mozdulat fájt, még a köhögést is visszatartottam.
2010. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Az epegörcs összehasonlíthatatlanul jobban fáj, mint a szülés. Brr. Mondjuk, elég buta kérdés, hiszen a szülési fájások azért vannak, hogy világra jöjjön egy emberke, ezt azért lelkileg is más átélni.
2010. ápr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy buta a kérdés, tudom hogy a szülési fájdalomnak célja van....a baba. Csak a fájdalom erőssége érdekelne, mert hüvelyről nem szültem, csak császárral, de epefájdalom pokoli kínját már átéltem. Kb. 24 órát kínlódtam, mire műtőbe toltak, akkor már hashártyagyulladásba ment át az epehólyag gyulladás, majdnem tragédia lett belőle. Egész éjjel fájdalomcsillapítóért könyörögtem a nővéreknek. Most kicsit félek a szüléstől, mert a hüvelyi a cél, de a fájdalom erősség terén ez a kiindulópontom, mert eddig ez volt a legerősebb fájdalom, amit éreztem. Azért kérdezem a mindkét érzést megélt kismamákat.
2010. ápr. 1. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:

a hüvelyi szülés nem feltétlenül jelenti azt,hogy fájnia is kell! Már nem az van mint nagyanyáink idejében! Nagyszerű fájdalomcsillapítókat lehet kérni,plusz az is sokat segít,ha valaki Veled lehet amíg vajúdsz! Nekem igaz,egyik sem volt:se fájdalom csillapítás,sem párom,igaz azon kivételeket képviselem,akiknél olyan gyorsan zajlott végig az 1. baba érkezése,hogy arra mahden azt mondom,hogy kipottyant. Az első "fájástól" számított 1 óra 57 perc elteltével már a kezemben tartottam Trixikét. A második kicsit tovább tartott,3órás vajúdás,a végén perces fájások,amik érezhetőbbek voltak,mint az első lányunknál,végül burkot repesztettek,és már kint is volt Anasztázia Izabella. Ha eljön az idő,nem jut majd az eszedbe az a szó,hogy félelem.

Nem volt még se epegörcsöm,se ebből műtét.Nem is szeretném,a fádalomküszöböm ugyanis a 0-nál is alacsonyabb!

2010. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!