Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés, vagy mégse?

Apás szülés, vagy mégse?

Figyelt kérdés
3. Babánkat várjuk igazából van még idő gondolkodni ezen. De valahogy felmerült bennem, hogy jó lenne ha apa mellettem lenne. Az első kettő szülésnél nem volt bent mert szörnyű fehérköpeny fóbiája van, meg a kórház szagot nem bírja. Akkor (4éve) úgy gondoltam nem is lenne jó ha bent lenne, mert csak idegesítene hogy ott ájuldozik nekem a kórház szagtól, vagy a vértől. Egyébként is nehezen bírja elviselni ha én rosszul vagyok, szenvedek. Szerintetek beszéljek vele erről? Mondjam neki hogy szeretném hogy bent legyen? Azóta azért komolyodott sokat, talán kevésbbé érzékeny is. De nem tudom hogy vuiselné? Másnak is volt ilyen érzékeny gyomrú férje? Bent volt a szülésen? Ő képes egy vérvételtől ejálulni 😁. Vagy hagyjam, mert ott ájuldozna csak? Nem tudom, de olyan jó lenne ha ott lenne. Szerintetek?
2016. febr. 28. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg! Nállunk a Férjem mind a kettőnél bent volt,nagyon Örülök neki!Az elsőnél ugyan rosszul lett kicsit,de a másodikat már bírta! 😊 Engem egyáltalán nem idegesített!

Alapjáraton a vérvételen nem ájuldozik azért!

2016. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki első gyermekét vàrta hogy férje kategorikusan kijelentette be nem megy a szülőszobàra meg se lehetett semmit beszélni vele, de amikor beindultak a fàjások és bementek a korhszba apuka is kapta automatikusan a köpenyt vagy mit, észre se vette magàt hogy màr ez szülés lesz, a végèn ugy drukkolt az anyànak mint egy focimeccsen, hogy nyomjad nyomjad, mert nehezen akart kibujni a baba, vakuum is lett a vége, apukànak nem volt ideje àjuldozni, megizzadt helyette ő is a szülésben :) 2. Babànàl nem volt mâr kérdés hogy mellettük lesz :)
2016. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Ez jó 😂 észre sem vette hogy már szülés lesz... 😂
2016. febr. 28. 08:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert vajudashoz ott maradt és azt hitte majd szülésnél masik teremben lesznek vagy mi, szoval sodortàk őt az események :)
2016. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ott a személyzet, ha elájul, felkanalazzák és kiviszik. Kórházban nagy baja nem eshet neki sem.


Mondd meg neki, hogy addig marad bent, amíg kényelmesnek érzi, bármikor kimehet. Úgyis bent ragad majd. A férjemmel is ez volt. Ráadásul nekem elég horroszülésem volt, vér mindenütt, de akkor valahogy mégsem zavarta, pedig a lábamhoz ültették le.

2016. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Férjem szintén nem bírja a vért, kórházat, de 4 szülésnél volt mellettem és azt vettem észre, hogy annyira izgalmas nekik az esemény és annyira akarnak segíteni, hogy az én férjem pl. elfelejtett rosszul lenni :)

4x vágta el a köldökzsinórt, masszírozott, de pl. szemből nem nézte végig a szülést, de fogta a kezem.


Vissza nem tekerhető időszak ez, szerintem ha rábeszélhető próbáld meg, mond, hogy szükséged van rá!

2016. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kezecske. Hát akkor beszélek vele. Egyszer már felvetettem akkor nem ellenkezett de nem is beszéltünk erről ennél bővebben! Szerintem meggyőzhető. 😊
2016. febr. 28. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:
ha nem birja férjed ne erőltesd,ha be indul szülésed befog menni.ebszéld meg vele,maradjon bent veled,ameddig akar
2016. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom minek kell erőltetni ezt ennyire? Azért, mert divat?

Ha nem bírja, akkor maradjon kint, minek stresszeled?

2016. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na már vártam mikor jön egy ''kedves" hozzászólás!
2016. febr. 28. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!