Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés, vagy mégse?

Apás szülés, vagy mégse?

Figyelt kérdés
3. Babánkat várjuk igazából van még idő gondolkodni ezen. De valahogy felmerült bennem, hogy jó lenne ha apa mellettem lenne. Az első kettő szülésnél nem volt bent mert szörnyű fehérköpeny fóbiája van, meg a kórház szagot nem bírja. Akkor (4éve) úgy gondoltam nem is lenne jó ha bent lenne, mert csak idegesítene hogy ott ájuldozik nekem a kórház szagtól, vagy a vértől. Egyébként is nehezen bírja elviselni ha én rosszul vagyok, szenvedek. Szerintetek beszéljek vele erről? Mondjam neki hogy szeretném hogy bent legyen? Azóta azért komolyodott sokat, talán kevésbbé érzékeny is. De nem tudom hogy vuiselné? Másnak is volt ilyen érzékeny gyomrú férje? Bent volt a szülésen? Ő képes egy vérvételtől ejálulni 😁. Vagy hagyjam, mert ott ájuldozna csak? Nem tudom, de olyan jó lenne ha ott lenne. Szerintetek?
2016. febr. 28. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha bántó volt a hangnem.
2016. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
9 sokszor az apàk nem is tudjàk ez mekkora élmény vagy emlék vagy öszetartàst fejez ki és ugy utasitjàk el. Pont nem a vér a lényeg az egészben
2016. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Az én férjem is bennt volt velem és édesanyám (eü.s) is és segitettek mert a baba hatalmas volt.... én nem akartam hogy bent legyenek nekünk is igy alakult, de akár milyen jol birta késöbb voltak gondok belöle, kb hozzám se ért mert "nem akart bántani" 1,5 év kellet mire a nemi életünk helyre jött.A bátyám is bent volt sogornömnèl és kibirta ,de öt is megviselte... de egyik se mondta azt hogy megbánta csak idő kellet mire feldolgozták.De ha v.ki nagyon nem birja azt nem szabad erőltetni... vagy maradjon a fejednél .Én is babát várok most nem lesz apás szülés szerintem... Sok sikert és egészséget nektek!
2016. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én férjem sem akart bent lenni a lányunk születésénél, aztán bent ragadt. :) Pedig nem bírja a vért, meg a kórház szagot sem. A doki még meg is jegyezte, hogy nyugodtan kimehet, ha nem bírja, mert nem lesz idejük őt felmosni, de keményen tartotta magát. :)

És úgy tűnik, pozitív élményként maradt meg benne, mert hamarosan születik a tesó (elvileg már csak 4 nap :) ) és már a terhesség elején kijelentette, hogy szeretne mellettem lenni a szülés alatt. :)

2016. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért jó, ha egy férfi ebben az állapotban látja a kedvesét... Én inkább bent tartottam őt az illúzióban és akkor engedtem be, amikor már szalonképes voltam. A babát rögtön megkapta. Nekem ez így nagyon jó volt, ő is elfogadta.

Évezredeken keresztül a szülésnél nők voltak jelen, nem véletlenül. Mostanában lett ez ekkora divat, hogy szerencsétlen férfiakat berángatják a nők, ha jó ez nekik, ha nem. Aztán majd jön a meglepetés, amikor lőttek a nemi életnek...

2016. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
-.- elég szánalmas lenne a kapcsolatunk mélysége, így 12 év házasság után ha ennyin múlna a szexuális életünk... mellesleg apám is csak a 3. Baba születésekor volt jelen, és bánta h az első kettőnél nem lehetett! 18 éve ismerjük egymást, kívül belül, nemhiszem hogy ez bármit is jelentene neki! Egyébként beszéltem vele és egyetlen félelme adódott csak hogy nem szeretné azt látni, hogy előtte halok meg ha valami gond van 😂. Szóval egyáltalán nem ellenkezett a gondolattól, csak félt hogy nehogy bajom legyen! De ez eddig is így volt, minen szülésemnél aggódott hogy nehogy belehaljak! 😊 persze mondtam neki hogy ennyire azért nem kell aggódni, viszonylag ritka ma már hogy a szülésbe belehalnak a nők.
2016. márc. 5. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!