Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magasvérnyomás miatt császár/...

Magasvérnyomás miatt császár/ szülés indítás?

Figyelt kérdés
Akit indítottak magas vérnyomás miatt vagy császároztak mennyi volt a vérnyomása? Folyamatosan volt annyi vagy néha-néha felugrott?
2016. febr. 28. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 150/100 körül volt gyógyszerek mellett is,szinte folyamatosan. A babának is minden NST-n magas volt a szívfrekvenciája. A 38. héten császároztak.
2016. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
150/100folyamatosan.
2016. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
145/95-tel kerültem kórházba. Dokim azt mondta, a diasztolés érték emelkedése az, ami gondot jelez. Másnap felugrott a vérnyomásom 180-190/100-ra és már nem tudták 160 alá levinni. Akkor indítottak. Vajúdás közben infúzióban kaptam a vérnyomáscsökkentőt, plusz néha még nyelv alá is. 6 óra vajúdás után ismét drasztikusan felugrott, a baba szívhangja pedig leesett, úgyhogy sürgősségi császár lett a vége.
2016. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ingadozott 2 napig. 160at mutatott a gép mikor mondták hogy szülőszoba. Kb 18 órán keresztül csak megfigyeltek. 120 és 160 között ingadott végig. Közben elfolyt a magzatvíz. Aztàn császár lett, azt mondtàk nem halad a tàgulás és a gyógyszer se használ.
2016. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!