Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig érezni a jóslófájásokat?

Meddig érezni a jóslófájásokat?

Figyelt kérdés

Én hetek óta keményedek, most már rendszerint alhasi görcsökkel, egyre hosszabb időn keresztül nap, mint nap. Eddig csak délután jelentkeztek, de most már reggel is.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nem siettetni akarom, nem is nyavalygok, csak jó lenne tudni mire számíthatok. 38 hetes kismama


2008. szept. 20. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kemény napom volt így, már bennt a kórházba. Mindíg erősödött, aztán elmúl sajnos(azt hiszem ezt hívják fájásgyengeségnek). Aztán a 3. nap után burokrepesztéssel megindították a szülést, és végig kaptam fájáserősítőt.

Remélem te nem jársz így, kitartás, és sok sikert.

Könnyű szülést kívánok.

2008. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 38. hétre született meg a fiam. Voltak pici alhasi görcseim - nem rendszeresen - valamint keményedett is a hasam néha. Aztán azt vettem észre, hogy 5 percenként görcsölgetett a hasam és a magzatvíz is elkezdett szivárogni (ez dél körül volt). Du 3-kor bementem a kórházba és este 9-re meglett a babám. Hasonló szülést kívánok Neked is! :)
2008. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a biztatást.
2008. szept. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!