Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap betöltöm a 38. hetet,...

Holnap betöltöm a 38. hetet, külső méhszájam alig-alig egy ujjnyira nyitott, méhnyak kicsit rövidült. Második babám. Aki hasonló helyzetben volt, mikor szült végül?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: tudom, hogy rengeteg időm van, és nem is akarom siettetni a dolgokat. A kérdés inkább arra vonatkozik, hogy nem lenne-e biztatóbb, ha már kicsit jobban beindultak volna a dolgok.... első babámat túlhordtam, végül indítani kellett a szülést, ami nem volt jó élmény, boldog lennék, ha most magától indulna....
2016. márc. 4. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
38+4-re szültem az elsőt, előző nap még semennyire nem voltam nyitva (és nem piszkáltak meg, nem az indította be, uh-n ellenőrizték a méhszáj állapotát).
2016. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még én sem töltöttem be a 38. hetet a második babával, amikor az orvos mondta, hogy nyitva van a máhszáj és meg tudja fogni a baba fejét.

39+4 hetesen szültem. A szülés az elsőhöz képest jó volt, 5 óra a magzatvíz elfolyástól, és az utolsó fél óra volt csak durva.

2016. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezek alapján akár holnap is szülhetek, de akár a 41. hétig is elhúzhatom.) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. márc. 4. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
38. hét környékén a vizsgálat után azt mondta, hogy szerinte nemsokára szülünk. Ehhez képest, 40+1. napon szültem. :)
2016. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En a masodik babaval a terhesseg kozepetol nyiltam, a vegen 2-3 ujjnyira volt nyitva a mehszaj es meg is volt rovidulve. Akkor toltottem be a 39. Hetet, addig is mar 2 ujjnyi volt, csak akkor tovabb nyilt es rovidult is. Az orvos azt mondta, hogy egy napon belul talalkozunk szerinte.

Nem igy lett, negy nappal kesobb inditas lett belole, mert mar annyira kinyilt es megsem indult magatol.


Az elso babaval pedig 39 hetesen elfolyt a viz, zart volt a mehszaj teljesen. Majd jottek a fajasok es 4 ora vajudas utan mar babaztunk.


Szoval (sajnos) tenyleg nem lehet tippelni, hogy mikor indul be.

2016. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28 héttől 2110volt a méhszáj értékem 2.babával.41 hétre született :)
2016. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!