Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tanácsok rövidülő...

Mik a tanácsok rövidülő méhnyak esetén? 28héten 3000 helyett most csak 2002 adatot mért a doki. A méhszáj tulajdonképpen zárt, de a baba irányából tölcsér szerűen nyílik, ezért rövidült a méhnyak. Hasonló tapasztalat? Spiropant írt sok pihenéssel.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én is igy voltam de már a 24.héten.rengeteget feküdtem és én is szedtem a spirophent-et.37.hétre szültem
2009. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a babóval, hogy még maradjon bent legalább 10 hétig, szerintem ez is használ, nem csak a gyógyszer.
2009. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.az én méhszájam 1100!!! az orvos nagyon beijesztett, hogy ha nem pihenek eleget, akkor befektet a kórházba. 3x1 mg citricit szedek plusz Spiropent tablettát 3xfelet. próbálok többet pihenni, de ez nehezen megoldható egy örökmozgó kisgyerek mellett. remélem nem lesz baj. üdv. 30 hetes kismama
2009. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!