Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos és szülésznő...

Fogadott orvos és szülésznő nélkül szülni Kaposváron?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata esetleg?

2016. márc. 9. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kíváncsi lennék. Én is kaposvári kismama vagyok, de még nem most fogok szülni. Eddig a kórházi vizsgálatok során nagy előnyt tapasztaltam amiatt, mert van orvosom (sajnos, mert ugye mindenkinek ugyanazt az ellátást kellene kapnia...), úgyhogy mi úgy döntöttünk, a szüléshez is felfogadjuk, ha vállalja. Több helyről hallottam, hogy érdemes szülésznőt fogadni. Az elején voltam 1 éjszakát kórházban, ott a szobában volt egy frissen szült anyuka, nem volt fogadott orvosa, de simán ment minden, és utána is jól bánt vele mindenki, ahogy én láttam :)
2016. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia! Konkrétan milyen előnyt tapasztaltál?

Tőlem is kérdezték néha van-e fogadott orvosom, de ennyi.

2016. márc. 9. 10:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Pl. az UH vizsgálatoknál nem kell sokat várni; sajnos én mindig munkából rohanok, vagy épp oda tartok, nekem ez nagy előny. Amikor a kórházba kerültem (kis vérzés miatt) akkor is többször kérdezték, ki az orvosom. Szerintem ha nem lett volna, akkor sem kaptam volna rossz ellátást, de valahogy ez a téma "benne van a köztudatban", vagy nem is tudom, lehet, hogy csak nekem jelent nagyobb biztonságérzetet.. :) de szerintem nem érheti az embert semmiféle atrocitás azért, mert nincs fogadott dokija..
2016. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én mindkét genetikai UH-n 2órát vártam, az időpont ellenére, és senkitől nem kérdezte meg az asszisztens, hogy van-e fogadott dokija, mindenki várt.
2016. márc. 9. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak nagy szerencsém volt.
2016. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként azt hallottam nem hívják be a fogadott orvost. Csak akkor lehet bent amikor be van osztva. :/
2016. márc. 9. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez azért nem túl jó hír :O akkor minek is van ez a lehetőség? Húha, na ennek én is utánakérdezek. Hány hetes vagy?
2016. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem is meglepett, megkérdezem a dokit legközelebb ha megyek hozzá. Még nem beszéltünk a szülésről. 25hetes vagyok. És te?
2016. márc. 10. 10:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még csak a 12.-et töltöm. Jövő héten megyek dokihoz, akkor én is rákérdezek, majd jelzek. Szép babavárást Neked! :)
2016. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy beszéltetek e az orvosotokkal, hogy tényleg nem hívják be a fogadott orvost?
2016. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!