Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dagadt, vizesedett a lábatok...

Dagadt, vizesedett a lábatok szülés után? Kaptatok rá valamit, vagy mitől múlt el?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt nem vizesedtem. Hétfőn szültem császárral, már itthon vagyunk, ma reggelre bedagadtak a lábaim, főleg boka és térd. Mindkét lábam és tuti nem trombózis, mert arra évek óta szedek gyógyszert.


Nem szoptatok ugyan, de a háziorvosom nem ír fel rá látatlanban gyógyszert erre. És nem tudok elmenni hozzá már a héten (nem rendel).


Mit tegyek, ti mit tettetek, és mikor lett jobb a helyzet?



2016. márc. 10. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A nőgyógyászt hívd fel, ne a háziorvost. Szülés utáni lábdagadás nem normális.
2016. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem vizesedtem terhesség alatt, de szülés után hatalmasra dagadt a lábfejem, főként szoptatás közben. Így volt vele a szobatársam is a gyermekágyon. Mindkettőnknek azt mondták, hogy normális és el fog múlni egy héten belül. Így is lett.
2016. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én sem vizesedtem terhesség alatt, éjszaka folyt el a magzatvíz, délelőtt született meg a baba, és mire megszületett, teljesen feldagadt mindenem, arcom, karom, lábam. Kb. egy hét alatt teljesen elmúlt magától.
2016. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Szintén nem dagadtam terhesen, szintén császár volt, pár nap után csúnyán bedagadtam én is. Nem kell rá semmi, pár hét alatt fokozatosan elmúlt, szerintem jó 2-3 hét azért kellet, hogy teljesen elmúljon.
2016. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
szia, én is császárral szültem. Előtte nem de utána nagyon bevizesedtem 2 hét volt kb. mire teljesen lement. Azt mondták császárosoknál előfordul, egyek sok fehérjét.
2016. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem császárral szültem, de mégis hatalmasra dagadt a lábam. Nagyon ijesztő volt. Nőgyógyász csak lábpolcolást javasolt. Kb 2 hét volt mire elmúlt.
2016. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mélyvénás trombózisom volt. Amiket akkor javasoltak: polcold fel a lábadat, hogy a vénás rendszerben jobban vissza tudjon áramolni a vér és a nyirok. Fáslizás. Egyik lábról a másikra állás (pumpálás) nem túl gyorsan.
2016. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Terhesség alatt nekem sem vizesedett, szülés màsnapján viszont--- A nővérek azt mondtàk hogy a tej termelődése miatt megkezdődött a víz visszatartás, pàr nap múlva elmúlt.
2016. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! felhívtam a dokimat, mondta, hogyha nagyon aggódom, menjek be egy dopplerre, de szerinte csak polcoljam a lábam és csináljam, amiket a gyógytornász megtanított.
2016. márc. 11. 16:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelentem, tegnap este es ejjel 10-szer pisiltem sokat, reggelre a labaim ismet a regiek voltak.:) szulest koveto 5.napon
2016. márc. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!