Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én a fiamat császármetszéssel...

Én a fiamat császármetszéssel szültem, ha még egyszer szülnék, akkor is császármetszéssel szülnék?

Figyelt kérdés
Ugyhallottam 70%-ban igen, de remélem nem
2008. szept. 20. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos általában a második baba is csácsáros szokott lenni.
2008. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem minden esetben. Sok mindentől függ. Az orvostól,hogy válalja e a spontán szülést,és tőled is,mert terhesség alatt végig nézik a heg vastagságot. Ez befolyásolhatja a spontán szülést. A sógornőm az elsőt császárral szülte,a másodikat spontán. Van rá esély a spontán szülésre.
2008. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy miért voltál császáros, és mennyi idő telik el a két szülés között.

Én a lányomat császárral szültem, mert nem tágultam. Ez 6 éve volt.

8 hónapja a kisfiamat rendesen szültem, mert sikerült tágulnom, ami nagyban köszönhető annak, hogy a doktornőm mindent megtett azért, hogy így legyen.

Szóval, nem biztos, hogy a második is császár lesz, csak egy jó orvos kell hozzá, és egy kis szerencse.

Sok sikert.

2008. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerkőcöm császárral született, súlyos toxémia miatt. Amíg volt esély arra, hogy a másodiknál nem lesz erre szükség, nézték a hegvastagságot, ami végig jó volt, de aztán a hirtelen romló értékek miatt az is császár lett. Szóval van esély a rendes szülésre, tényleg a körülményeken múlik a dolog.
2008. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy kicsit megnyugtattatok.köszönöm kedves válaszolók.
2008. szept. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!