Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem szeretném, hogy a...

Ha nem szeretném, hogy a férjem bent legyen a szülésnél, de ő bent akar lenni, kinek a szava dönt?

Figyelt kérdés
Legyetek szîvesek csak a kèrdèsre koncentrálni.
2016. márc. 17. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A tiéd.
2016. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

A tiéd.

Esetleg kompromisszum? Mondjuk vajúdásnál veled van, az éles bevetésen nem?

(csak tipp)

2016. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvánvalóan a tiéd. Próbáld meg őt meggyőzni, hogy miért nem szeretnéd.. Illetve amit mondtak, hogy esetleg kompromisszum. Vajúdásnál bent, szülésnél kint.
2016. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már az is kiborít, hogy olyan magabiztosan közölte, hogy márpedig ő bent lesz. Elfogja tudni intèzni...stb Hogy neki is ugyan annyi joga van ... Mondtam neki, hogy ez a bentlèvősdi nem egy 6 ezer èves szokás, ugyhogy szerintem a kezemben a dontès joga. Koszonom a válaszokat.
2016. márc. 17. 19:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Tied
2016. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Minden további nélkül kizavarhatod és ha kell, akkor erőszakkal teszik ki, de azért jó lenne, ha ezt előre tisztáznátok...ne legyen már balhé épp a szülésnél.. Szóval próbáld észhez téríteni.
2016. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen a tiéd. A szülő nő joga, hogy egy hozzátartozója vele legyen, HA AKARJA. Nem az apa joga, hogy bent legyen, hanem a tiéd, hogy legyen veled valaki. De ha ezzel nem kívánsz élni, akkor nem lehet ráderőszakolni.
2016. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

mit nem adnék, ha az én párom akarna ennyire bejönni :)


de természetesen te döntesz!

2016. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

"Mondtam neki, hogy ez a bentlèvősdi nem egy 6 ezer èves szokás, ugyhogy szerintem a kezemben a dontès joga."


nem hibáztatlak, amiért nem olvastál sosem Hemingwayt, sem indián vagy más törzsi történeteket, de valójában igenis egy "6 ezer éves" szokás.:)


de ettől még furcsa, hogy nem tudjátok ezt megbeszélni és nem képes arra, hogy mindent megtegyen a feleségéért, aki kihordja a gyermeküket. A császármetszésemen pánikrohamot kaptam, a férjemet kérdezték, akar-e a babával menni, amíg mérik. Rám nézett, én azt mondtam: maradj, kérlek, félek. Hát maradt velem. Ennek így kellene lennie a kapcsolatokban!

2016. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
A te döntèsed!Nincs ott ki-be mászkálás, max beszèlsz a szülèsznővel.Ès mindenekelőtt a pároddal.
2016. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!