Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után lehet valahogy...

Szülés után lehet valahogy gyorsítani a has visszahúzódását?

Figyelt kérdés
Császárral szültem 11 napja. Már nincs nagy hasam, de azért a kiinduló állapothoz képest még van egy kicsi. Lehet valahogy gyorsítani a folyamatot? Haskötő hasznos lehet? Vagy pont hogy árt, mert nem hagyja dolgozni az izmokat? Milyen praktikákat tudtok?
2016. márc. 30. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A haskötő a császár napjától lett volna hasznos. Sajnálom, hogy a kórházban nem tudtak adni vagy szólni róla, hogy legyen. De persze, lehet, hogy nem segített volna, nekem szerintem segített, de ugye nem tudom, mi lett volna anélkül.


A haskötőt egyébként a gyógytornászok egy része 2 hétig, mások tovább ajánlják használni. Én 2 hétig hordtam tépőzárasat, most meg egy sima M-eset, mert azért még van hasam (kb. 12 hetesnek látszom), és zavar, azért viselem.


Majd 6 hét eltelte után mehet a sport (ha szoptatsz, akkor persze csak okosan), vagy a sok-sok séta a picivel, ami szintén segít. Én már tudok napi 5km-eket sétálni, és alakul már a testem.:) (4 hetes)

2016. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
késő lehet már elkezdeni hordani a haskötőt?
2016. márc. 30. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem késő, de nem mindenkinek használ még akkor e ha rögtön elkezdik hordani.
2016. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!