Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövő hétre vagyok kiírva,...

Jövő hétre vagyok kiírva, meleg lesz, miben hozzuk haza a babát? Bundazsákot készítettem a rugik fölé, de az nagyon meleg lesz?!

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Body, rugi, vékonyabb zokni (pamut), sapi, és zsák (de nem bundazsák, hanem sima plüss alvózsák) vagy polár pléd. Ha autóval lesztek vagy taxival, akkor ennyi elég, úgysem lesz levegőn szinte semmit, háztól házig mentek.


Van még egy tanácsom, vékonyka kesztyűt vigyetek be, mert karmolás és hideg szellő ellen is védi őt.

2016. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okès, köszi!

A kiskesztyűt már bekészítettem :)

2016. ápr. 3. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy réteggel kell több mint neked, én ma konkrétan pólóban farmerban majd megsültem kint, eszembe sem jutna bundazsákot adni rá, de még 3. réteget sem. Body+rugi (rugi a plusz réteg) esetleg egy pléd rá ha úgy ítéled meg.
2016. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Készítsd ki a biztonság kedvéért, ha hideg lenne, utánad tudják vinni, de valószínűleg nem kell. :)


Nekünk is a plusz egy réteget mondták a saját igényeinkhez képest, de ha a hazaindulás napján bizonytalan vagy, a csecsemősök biztosan szívesen segítenek, mennyire kell fölöltöztetni.

2016. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!