Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Hazay Mátét ismeri valaki...

Dr Hazay Mátét ismeri valaki a János Kórházból? Dr Fábián Tamást? A kettő doki közül tudnak valaki ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
En a Hazay maganrendeleset ismerem.. szornyen tele van, rengeteget kellett varnom es kapkod, nem alapos. Ereztem hogy sokfele jar az esze es nem tud ram koncentralni megfeleloen.
2016. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Fabianhoz korhazi rendelesen volt szerencsem, kedves aranyos. Bar az en szulesemet nem tudom hogy tudta volna levezenyelni mert eleg vekonyka pici es nalunk egy 100 kilo janosos doki nyomta a hasamat szules kozben.. be olt szorulva a gyerek a koldokzsinor miatt.. en a Hernadi Balazsnal szultem nagyon klassz orvos!
2016. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Mostanában voltál Hazay doktornál, vagy korábban? Igazából Pálmai doki beteg voltam és tanácstalanul állok, kihez járjak..
2016. ápr. 11. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a Pálmaihoz jártam, csak nagyon tele volt már ő is.

Nekem a legjobban a János kórház legalsó szintes rendelése vált be. Ingyen volt és mindig jó dokikat fogtam ki. Sajnos, a fizetősök annyira tele vannak, hogy már szinte semmi különbség nincs.

2016. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lehet, hogy már nem aktuális a válaszom. Én ügyeletben kerültem a Fábián doktorhoz nőgyógyászati problémával még télen. Elment előttem a folyosón kedvesen köszönt, bement a vizsgálóba, becsapta az ajtót maga után de az rosszul záródott be és kinyílt...szóval hallottam, hogy hangosan teszi a megjegyzéseket és a különböző jelzőket arra vonatkozóan, hogy ezeknek is hétvégén kell idejönniük, miért nem bírja már ki hétfőig. Majd utána ismét kedvesen beszólított. Megvizsgált és felajánlotta a magánrendelését. Na persze!!!! Őszinte szakmájának élő, elhivatott orvos. És persze a problémámat nem sikerült megoldania.....természetesen a magánrendelőjében ezek után már nem kerestem fel. Januárban még azon is gondolkodtam, hogy a kórház hivatalos email címére is írok a doktor úr megjegyzéseivel kapcsolatban, mert tényleg bántó volt, kellemetlenül éreztem magam (én kérjek elnézést, hogy beteg lettem??!!), de nem tettem, ide viszont meg merem írni. Szóval én nem ajánlom. Eszti
2017. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

gyönyörű... amúgy a Jánosban sok a pénzéhes doki...

nekem nem volt fogadott orvosom, én írtam a Hernádiról!

A Hernádi nem tartotta a markát, nagyon szépen végezte a munkáját és utólag én adtam is neki, emrt megérdemelte nagyon..

2017. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként most Hazayhoz járok a Jánosban :) és teljesen elégedett vagyok, egész más persze pozitív értelemben mint a Fábián :)
2017. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is Hazayhoz járok,de a magánrendelésre, egyáltalán nem kapkod, nagyon precíz.

Nekem is kellett várnom kb 30-35 percet de csak azért mert az előttem lévő kismama késett és emiatt csúszott mindenki, illetve sokszor a rendelőben lévő titkárnő adja ki ugyanazt az időpontot kétszer!!!! Ennek fültanúja voltam nem is egyszer!!!! hát így fordul elő a torlódás...

2017. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diosbaba válasza:
Dr Fábián Tamáshoz járok és csakis pozitívan tudok nyilatkozni. A régi orvosomat cseréltem le rá 2015ben, nagyon jó döntés volt, 2 műtétet is végzett rajtam, mindkettőből szupergyorsan gyógyultam és maximálisan meghallgatott, kérésemre odafigyelt stb. Nagyon ügyes és empatikus. Örülök hogy rátaláltam! A magánban szinte mindig csúszás van, rengeteg a betege.Hazay-t nem ismerem csak látásból.
2017. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!