Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent János Kórházban kit...

Szent János Kórházban kit érdemes szülésznőnek fogadni? Ki az akit szívből ajánlotok? Illetve mi a menete a szülésznő fogadásnak? Hogy tudom felkérni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mayer Annamária aki nem utolsó szempont, hogy homeopata. Életem legjobb választása. Hihetetlenül ért ahhoz amit csinál. Álomszülésem volt neki köszönhetően.
2015. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szakmailag Annamari! Én is ajánlom. Bár nálam sajnos császár lett a vége, de a szobatársam is nála szült, maximálisan elégedett volt! Csak nagyon sokan vannak nála, időben kell neki szólni.
2015. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Bencze Tündével szültem az elsőt, a másodikat is most fogom vele. Én maximálisan meg voltam elégedve.
2016. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!