Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan anyuka...

Van köztetek olyan anyuka akinek volt ptx-e (légmell) hogy viselte a szülést és milyen uton?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta az orvos maradjunk a természet adta lehetőségnél ha gond lenne visznek a műtőbe hisz azért vannak :/ fogadott orvosom nincs a szülésnél ,ilyen esetben kihez kell fordnulnom ha császárt szeretnék?:(
2016. ápr. 11. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen kiterjedésű és hány hetes vagy?

Ha nem nagy,akkor folyamatos fekvés és pár hét alatt felszívódik.Azt lehet tudni,hogy mitől alakult ki,megütötted magad?

2016. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam oda 5éve volt egy VATS tüdőműtétem , de félek előjön szülés közben nagy terhelést kapna :( egyenlőre érdeklődöm 20hetes kismama vagyok
2016. ápr. 11. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Most vagyok a 35. hétben. Nekem is volt ptxem. Nekem nagy ügyet nem csináltak és nem is csinálnak belőle az egész terhességem alatt. Pedig a mai napig fulladok, voltam vissza pulmonológián, de már nem találtak semmi elváltozást. Minden eredményem jó volt. Kíváncsi leszek mi lesz, ha gondolod majd, ha túl vagyok rajt írok.
2016. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen az jo lenne :) sajnàlom hogy ilyenek,melyik kórházba fogsz szülni?
2016. ápr. 13. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Győrben. :)
2016. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!