Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet egy kicsit...

Hogyan lehet egy kicsit rásegíteni a szülés megindulására?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért szeretnél rásegiteni ? Mindennek meg van a maga ideje, amugy van olyan infuzio amely elösegiti a fájásokat, meg a tágulást, de ezt az orvos dönti el mikor lehet alkalmazni, Mért akarod elörehozni ?
2008. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem előre akarom hozni, csak nem szeretném ha a kórházban indítanák be. Kíváncsi vagyok milyen természetes módok vannak rá, hogy segítsek benne.
2008. szept. 22. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerosomnek,aki mar idoben volt,azt tanacsolta a doki hogy szeretkezzenek egy jot,mefogadta a tanacsot,meg is indult a szules nemsokara.
2008. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy a szex beindítja, ha már egyébként ideje lenne.
2008. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi termeszetes nem inditotta meg a szulest,tulhordtam a babat,es bekellett fekudni a korhazba,otthon probaltuk a szexet,a lepcso maszkalast,negykezlab fel ala.semmi.befekudtem a korhazba,kaptam infuziot,arra sem indult be,2nap piheno utan megint megkaptam az adag infuziomat,csak annyit ertek el vele,hogy elfolyt a magzatviz,vittek a mutobe,mert a baba feje nemekelodott be a szulocsatornabaoldalt beakadt,beavatkozasok nelkul nemtudtam volna megszulni a babamat,lehet hogy az otthon szulest megkellene megegyszer gondolni
2008. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!