Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenhol azt olvasom, hogy a...

Mindenhol azt olvasom, hogy a sex rásegít a szülés megindulására. A maszturbáció is segít? Mivel egyedülálló vagyok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez sem általános. én napi szex mellett rendesen túlhordtam mindhármat
2011. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az orgazmus a lényeg, nem a szex maga, úgyhogy egészségedre és sok sikert:))
2011. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom épp a sperma a lényeg, ami méhszájpuhító enzimeket tartalmaz. Ettől indulHAT be a szülés, nem az orgazmustól!
2011. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utsónak van igaza! Az ondóban a lényeg most is...
2011. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony, a sperma kell hozzá. A sperma tartalmaz prosztaglandint, ami felpuhítja a méhszájat, és megindítHATja a szülést. AZ orgazmus önmagában nem segít, de ha jólesik, akkor egészségedre:)
2011. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a második vagyok: az ondóban található prosztaglandin hormon segíti a méhszáj érését, és az orgazmus közben felszabaduló oxitocin rásegíthet a szülés indulására. Úgyhogy mindkettő stimmel, de külön-külön is bevethető:)
2011. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. Orgazmusom is volt, sperma is volt, mégis túlhordtam

szóval lehet, hogy sokaknál működik, de - ez is olyan mint a terhesség és babák esetében minden - nincs százszázalékos recept

2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igwen, segít a maszturbáció is, ha már amúgy is érett a dolog, akkor beindíthatja. Aikor felizgatott állapotba kerülünk, a testünk oxytocin hormont választ el, amely a méh összehúzódásait kiváltva a szülés beindulásához vezethet.
2011. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!