Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez jósló vagy beindul valami?

Ez jósló vagy beindul valami?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 36hetes 2.baba.. Keményedek , es egesz nap mensi gorcsom van ami kisugárzik a combomba derekamba..
2016. ápr. 15. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha megmozdul ok bele nyilallik a hasam aljába :/ mit csináljak ?
2016. ápr. 15. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jósló. Az igazi fajasok rendszeres szabályos időközönként vannak, egyre hosszabb ideig tartanak, egyre erősebbek, és rövidül az idő a fajasok között. Amíg ez nem áll fönn ne aggódj.
2016. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem ugy volt ahogy az elozo leirta. Nekem az elejen volt 1-1,5-2 perces fajasom is, a szuloszoban a vegefele meg mar orakig csak 20-30 mp-s volt. Amugyonnan ismertem fel, h igazi fajas, h nem birtam ulni vagy fekudni kozben. Egyebkent nekem ez A rendszeresen 10 perces meg 5 perces sem volt, volt, hogy 20 percig semmi, aztan 2 perc mulva megint, aztan 15 percig megint semmi...
2016. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ugy erzed osszeroskadsz a fajdalomtol, es nagyon megbantad hogy egyaltalan belekezdtel, es rajottel hogy nem is akarsz gyereket, akkor beindult a szules. Amikor eleve kerdore vonod, akkor meg nincs itt az ideje...
2016. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nàlam is az volt az igazi fàjàs, amikor màr nem tudtam fekve maradni :)
2016. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy mit csinálj: melegvizes fürdő. Vagy elmúlik tőle,vagy erősödik.
2016. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A combba sugárzó fájdalom azért van, mert a combtőnél lévő idegeket nyomja a baba, nincs összefüggésben a derékfájással.

Készülget a szervezeted.

Én is a második babánál tapasztaltam ezt, hogy sokkal korábban kezdődött "mindenféle" nagyon kellemetlen tünet (aztán a harmadikkal csak igazán), de ettől még végighordtam őket, sőt, a harmadikat erősen túl is...

2016. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!