Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánkórházban (Telki, Róbert...

Magánkórházban (Telki, Róbert Magánklinika) a szülésért szoktak a dokinak "zsebbe" pénzt adni? Vagy ott "csak" annyit kell fizetni, ami a szülés hivatalos ára?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves 18:40-es! Szerintem az én dokim rendesen dolgozik a Telkiben, szóval nem külsős. A terhesgondozásra ugyan nem oda jártam, hanem a rózsakertbe (egy és ugyanaz), és ott ajénlotta fel, hogy szülhetek nála abban a kórházban, ahol dolgozik, meg a telkiben. Úgy hogy elég pofátlan dolgo volt, hogy külön pénzt kért. Meg a szülésznő sem félt kinyitni a zsebét, mikor elmentem megnézni a kórházat, rögtön szült, hogy neki akkor mennyi is lenne a díja. Szóval még mindig nem térek magamhoz, hogy még ebben az egyetlenegy magánkórházban is kell nyomni a hálapénzt. De rajtam kívül még írta valaki, hogy tőle is kért a dokija pénzt. Durva :(
2010. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző voltam, 18:40es, megírnád kérlek, hogy ki volt a dokid? Mert most nagyon gondolkodunk, hogy mégiscsak marad a telki, de az ügyeletes orvosnál, és szülésznőnél fogok szülni. Remélem lehet ilyet...
2010. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért nem jelentitek be, hogy hálapénzt kért az orvos?


Ha főállásban van nem kérhet!


Én nem jelenthetem be, hiszen még a nevét sem tudom.

Mégis ki volt az?

Ha gondolod én bejelentem helyetted!

2010. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megnéztem, hogy ki dolgozik a Rózsakert Medical Centerben.

Ld a listát lent.

Csak az Elekes Tibor dolgozik a Telkiben is, elvileg nem lenne szabad, hogy pénzt kérjen, de meg fogom kérdezni az igazgatóságtól telefonon, hogy milyen státuszban van.



Választható orvosok Dr. Elekes Tibor

Szülész-nőgyógyász, klinikai genetikus szakorvos


Rendelési ideje:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

14:00-20:00 - 9:00-16:00 9:00-12:00 13:00-20:00 - -



Dr. Kelemen Csaba

Szülész-nőgyógyász szakorvos


Rendelési ideje:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

- 15:00-20:00 - - 14:00-19:00 - -



Dr. Csermely Gyula

szülész-nőgyógyász


Rendelési ideje:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

08:00-14:00 11:00-14:00 - 12:00-17:00 08:00-13:00 - -



Dr. Keszthelyi Gábor

szülész-nőgyógyász


Rendelési ideje:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

- - 16:00-20:00 - - 9:00-12:00 -



Prof. Dr. Marton István

szülész-nőgyógyász


Rendelési ideje:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

- - - 8:00-12:00 - - -



Dr. Vass Zoltán

szülész-nőgyógyász


Rendelési ideje:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

- 14:00-19:00 - 15:30-19:00 - -

2010. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Bocsi,most néztem csak újra ezt a kérdést... :) Igen ugyanaz a doki volt az Istvánban és a Telkiben is... Hivatalosan az Istvánban van,de van szerződése a Telkivel is.

2010. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elekes a hunyó :(
2010. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sziasztok!


Azt azért üdvös lenne tisztázni, mit értetek az alatt, hogy a Telki Kórházban az orvos zsebbe kéri a pénzt? Nekem 2x volt nőgyógyászati műtétem a Telki Kórházban és az előre megbeszélt összeget mindkét alkalommal feltüntették a számlán a „választott orvos díja” alatt, tehát itt nem hálapénzről van szó, hanem egy igénybevett szolgáltatás áráról. Adóznak utána . Egyébként Elekes nem az Istvánban rendel, hanem a Jánosban !

2010. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!