Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolsó trimeszterre milyen...

Utolsó trimeszterre milyen pózok ajánlatosak?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? 35+6 khm 😊

2016. ápr. 17. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy kényelmes. :) A baba úgyis jelez, ha valami nem jó neki.


Én szoptatós párnával aludtam. Valamelyik oldalamon nekidőlve a párnának és a felső lábam is rátettem így hasonlóan kényelmes volt, mintha félig hason aludnék. :) (amúgy is félig hason alszom)

2016. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az alvasra gondolt...:) Egyebkent ahogy jol esik, bar nagy pocakkal mar kenyelmetlen lehet, talan a misszionarius, ami a legkezenfekvobb :D
2016. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja... nekem babával most inkább az alváson jár az eszem. :D bocsi.


Lovagló pózban csináltuk kb 32 hetes koromig. Utána a férjem féltette a babát és leginkább sehogy.

2016. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos ismered a viccet, amikor a fiatal par kerdezi a dokit, hogy terhesen szabad e es milyen pozban szexelni. Mire a doki. Hat elso harmadban meg barhogy, masodik harmadban mar ugyis csak a kutyapoz a kenyelmes. A harmadik harmadban meg a farkaspozt javaslom. De doktor ur, az milyen? Haaat, maga ul a lyuknal es vonyit 😂😂😂😂

Viccet felreteve, nekem se volt mar sehogy kenyelmes, meg fajt is, ugyhogy mi mashogy oldottuk meg, hogy jo legyen ;-)

2016. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

oldalról szoktuk mi mostanában, már szinte csak úgy kényelmes. vagy "kutya" pózban, de azt csak óvatosan, mert félek, hogy ingerli a méhszájat.

22hkm

2016. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!