Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszatérhet az utolsó harmadb...

Visszatérhet az utolsó harmadban az első trimeszterre jellemző hátrányos tünetek?

Figyelt kérdés
Ha pl hányós voltam és szenvedtem az extra fáradtságtól, akkor számíthatok arra, hogy az utolsó időkbe is visszatér?
2015. jún. 29. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hányos, voltam, amikor épp nem hánytam, szó szerint vegetáltam, olyan hányingerem volt, ez ment a 14. hétig, aztán a 16.-ig még kitaccsoltam néha az ebédet. Semmi erőm nem volt, ülni is alig bírtam. Most töltöm a 38. hetet, és a világon semmi bajom! Pedig mindenki ijesztgetett, hogy mivel nagyon alacsony vagyok, szinte nincs is derekam, majd hogy fog égni a gyomrom, meg megint hányni fogok, ha nagy lesz a baba, hatalmas hasam lesz és gurulni fogok. Egyik se jött be, egész kis cuki hasam van, nem híztam sokat, nincs hányingerem, nagy riktán van egy-egy nap, amikor kicsit ég a gyomrom, de ilyen kéthetente egyszer kb. Szóval nem, egyáltalán nem törvényszerű, én a 16. hét óta majd kicsattanok, még így a végén is.
2015. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz még csak a 28. hétben vagyok, de egy pár hete egész délelőtt émelygek! Az első trimesztert végig hánytam, borzalmas volt!!!

Remélem ez is elmúlik mert kellemetlen! Hiába eszem...:(

2015. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hanyingernek sztem nem kellene.

Nálam a fáradtság volt nagyon nehéz az elején és 26 hetesen visszajött, pedig csak 30 után vártam ahogy másoknál. :( igaz a kényelem megtalálásával van most a baj, nem az alvásigénnyel.

2015. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!