Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki Karácsony környékén fog szülni a Szent Imre kórházban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! Mikulásra vagyok kiírva, remélem nem hordom túl babámat :)
2009. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te kinél fogsz szülni? Van dokid, szülésznőd?
2009. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dr. Bencsik András a fogadott orvosom, szülésznőm még nincs.
2009. okt. 10. 08:34
 4/8 anonim válasza:

Szia!Jelenleg a 34. héten tartunk kis öcsivel, és december közepére vagyunk kiírva. Remélem ügyes lesz az öcskös, és belehúz, a karácsonyt már otthon szeretnénk tölteni 4-esben:)Szeretnék a Szent Imrébe szülni, meg is fogok minden követ mozgatni érte. Érden lakom, elvileg a női I.-es klinára kéne majd mennem, de a védőnőm azt tanácsolta hogy fogadjak fel egy szülésznőt.:)

Rita

2009. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Elvileg 20-ára vagyunk kiírva, nagyon remélem a karácsonyt már itthon tölthetjük. Igazi kis csomag lesz a fa alatt. :)

Mondjuk örülnék, ha előbb jönne, semmi kedvem karácsonykor kórházban lenni, az olyan lehangoló :S

2009. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

én 23-ra vagyok kiirva. Én is reménykedek hogy karácsonyra már itthon leszünk és berakhatom a "kis csomagot" a fa alá :-)

Remélem jövőhét vége fele már megláthatom őt :-)

2009. dec. 11. 13:51
 7/8 anonim válasza:

Most, hogy közeledik az idő, egyre türelmetlenebb vagyok. Dehát, nem én döntök mikor jön, ő majd tudja mikor szeretne kibújni. Én csak biztatni tudom, h picit jöjjön hamarabb:)

Még az is lehet, hogy egyszerre leszünk bent a kórházba:)

2009. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én már nagyon várom a szülést, pedig nincs semmi bajom (se vizesedés, se fájdalom, semmi), de nagyon kiváncsi vagyok már a kislányomra :-)

lehet hogy tényleg együtt leszünk bent :-)

2009. dec. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!