Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ebben a hónapban 38 napos...

Ha ebben a hónapban 38 napos volt a ciklusom, az befolyásolhatja a szülés időpontját?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kérdést nem értem. Ha 38 napra megjött, akkor gondolom nem vagy terhes, nincs milyen szülésről beszélni. Ha meg terhes vagy, akkor meg a 38 napos ciklusnak nincs értelme.

Vagy én értek valamit félre?

2016. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem újrakalkulált a doki. 44.ciklusnapom teszteltem pozit. Az ovum a 30.ciklusnapra esett. Én mondtam a dokinak és idővel módosította a szülés napját.
2016. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát pl nálam ha utolsó menzesztől számolt volna,akkor kb 6 hetes lettem volna a 44.cn-on de csak 4 hetes voltam a valóságban. Nálad is plusz 1-2 hét ha így érted a kérdésed. De igazán nem ezen fog múlni :)
2016. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most a többi válasz alapján kezdem érteni a kérdést. Tehát kb. a 24. ciklusnapon volt az ovuláció, így ha meg kellett volna jönnie, akkor ez egy 38 napos ciklus lett volna? Ebben az esetben szerintem az ultrahangon látszódni fog az eltérés, és az uh-méretek alapján korrigálja az orvos a szülés várható időpontját.
2016. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha tudod, hogy 38 napos a ciklus, azt jelenti, hogy megjött... akkor meg nem vagy terhes... vagy mi van?


ha van ciklus, nincs baba.

2016. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik hónapban? Az előzőben, vagy figyelted az ovulációt és kiszámoltad, és most lett pozitív teszted? Egyébként 10 nappal tolódna el a dátum kb., ami ugyebár belefér a 40 hét +- 2 hét szabályba. Nincs semmi jelentősége, csak ha minden ciklusod hosszabb.
2016. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!