Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyöngyösi szülészet VIP szoba?

Gyöngyösi szülészet VIP szoba?

Figyelt kérdés
Akkor is kérhetek VIP szobát, ha nincs fogadott orvosom és fogadott szülésznőm? Vagy ez csak azoknak a kismamáknak jár, akiknek van dokija? Mennyi a VIP szoba ára? Előre le lehet foglalni, vagy csak szülés napjától?
2016. ápr. 21. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
csak a szülés napján lehet, ha ép szabad. Elvileg bárki igényelheti, gyakorlatilag azok előnyben vannak akiknek van fogadott orvosuk. Tehát ha hárman szültök egyszerre, és mindhárman akarjátok az utolsó szabad szobát, akkor a fogadott orvos páciense fogja megkapni.
2016. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárki kérheti de csak akkor amikor bemész szülni. 2 van (5 és 10eft), de màzli kell hogy szabad legyen. 2 hónapja voltam a dràgàbban, annyi extra van benne hogy van hűtő, tv és egy pótàgy ha az apa is ott akar aludni, bár azt hiszem akkor még fizetni kell valamenyit
2016. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apa nem alhat ott akkor sem ha a drágábban vagy.Csak bent lehet reggel 7-től este 9-ig.Én az olcsóbban voltam októberben.Szerencsém volt épp kiürült előző este és reggelig csak én szültem.Szerettem mert elbújtunk ott a babámmal,a csecsemős mondta is hogy olyan mintha ott sem lennénk,sosem hivtam őket megoldottam mindent a családtagokkal.Én javaslom mert nagyon jó az a nyugi.Az ápolónők aranyosak,alapjában véve mindenki az volt velünk csak a doki nem akinél szültem de ez ugye nem objektiv vélemény,más meg rá esküszik.Szülésznőm volt "csak" mégis a csecsemős intézte el reggel 5:20-kor a VIP szobát :)
2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fél éve szültem,szerdán vettek fel az osztályra,akkor íratkoztam fel a VIP szobára.Csütörtök este szültem,úgy volt,hogy szombat reggel mehetek a VIP-be,új szobatársat kaptam,aki péntek este szült és szombat reggel mégis ő mehetett a VIP-be,úgyhogy ennyit a sorrendről,pedig nekem is volt fogadott orvosom. Végülis úgy alakult,hogy a 6 ágyas szobában így egyedül maradtam,így majdnem olyan volt,mint a VIP csak ugye apa nem jöhetett be.
2016. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!